Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is túlreagálja?

Szerintetek is túlreagálja?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 9 hónapja van kapcsolatom. Eddig nem volt semmi (szűz vagyok, miattam vártunk) de már kívánjuk egymást, megbízok benne és nagyon szeretem. Természetesen a védekezésre is gondoltunk, óvszer mellé szeretnék fogamzásgátlót szedni. Anyu azonban hallani sem akar róla, szerinte még nagyon korai, egyszerűen semmit nem tudok megbeszélni vele. Kitűnő lett az érettségim, a barátom mindenben támogat, én úgy érzem elég felelősségteljes vagyok már hozzá. Nagyon bánt, hogy a többi lánnyal ellentétben engem még nőgyógyászhoz sem kísér el..Szerintetek mit tegyek?

2018. júl. 5. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél boldog a pároddal.

A nőgyógyász fogamzásgátlót ír fel.

Amúgy van gumi is.

'Én nem anyuval mennék a nőgyógyászhoz'

(Ha édesanyád iszik,te is?)

Ne anyu meg bnő véleménye számitson

!

Vagy hogy én vagy bárki itt mit mond!!!

2018. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a mai 14-15 évesek példáját követem. Igenis úgy gondolom, hogy a nemi élet egy felelősségteljes lépés, pláne a szüzesség elvesztése. Részleteket evidens módon nem osztok meg anyuval, egyszerűen felhozta a témát, és meglepett/rosszul esett a negatív hozzáállása. Más szülő örülne, ha a lánya érett módon eléállna, és nem titokban élne szexuális életet 13-14 évesen..Mindegy, ez az én véleményem.
2018. júl. 5. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a korai? :D


Amúgy miért kéne elkíérnie, más: engem a gógyszer tönkretett, szóval óvatosan.


Majdnem meghaltam, mert trombózist okozott.

2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Fogamzásgátlót ne szedj mert az nem jó!

Inkább használjatok gumit. Anyukád meg ennyire prűd ne avasd bele ezekbe a dolgokba!

2018. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg ugy gondoljatok, hogy ovszer mindenkepp lenne, akkor szerintem melle felesleges a tabletta. Megfelelo alkalmazassal (szavatossagi idon beluli az ovszer, idoben felrakjatok, megfelelo modon valo eltavolitas stb.) teljesen megbizhato.

Anyukadat mondjuk nem teljesen ertem. Talan a tabletta mellekhatasai miatt aggodik, ami persze valos lehet, de miert nem kommunikalja feled azt nem ertem. (Megjegyzem, hogy ezek is evrol evre egyre korszerubbek lesznek. Az o koraban meg biztos nagyobb volt a kockazat)

Ha pedig kifejezetten inkabb megis tablettat szednel, akkor egyszeruen csak menj jo hiru dokihoz, hogy vizsgaljon ki rendesen. Ha nem valik be valami miatt (nekem pl. fokozta a migrenem, de ezt nem lehetett elore tudni), akkor meg mindig lehet mas modszert probalni

2018. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!