Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már problémája...

Valakinek volt már problémája anál szex miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle, de sok nő mondta hogy élvezetes. De olvastam, hogy vegbélrepedést és hasonlókat lehet kapni. Mi a teendő ellene, mire kell figyelni? Illetve kezelhető ha megis megtörténik, és hogyan? Segítőkész válaszokat kérek, nem előítéleteseket. Köszönöm aki segít.
2018. júl. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi is most csináltuk először a férjemmel.Én is paráztam tőle egy kicsit,de jobb volt,mint amire számítottam :D Igazából Ő szerette volna de mondta hogy csak akkor ha nekem is jó.Érdemes elsőnek kutyapózban,mert úgy nem fáj(ha ügyes vagy).Mi is így csináltuk,,sok babaolaj és Ő nem csinált semmit,én "irányítottam" először csak óvatosan,szépen lassan rácsúsztam,ameddig úgy éreztem hogy oké.
2018. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
és ha úgy érzed,hogy fáj,akkor ne erőltesd! Csak szépen lazítsd el magad és úgy csináld,mintha nyomnál
2018. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Sok sikositó, utána meg alapos mosakodás mindenkinek és semmi gond.
2018. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
A végbélrepedést meg hamar meggyógyítják. Általában 2 hét után gyógyul. Addig kicsit nehéz székelni, meg ülni, nem szabad erősködni. Szóval ennyit megér. Meg azt is mondják, hogy már sohasem lesz olyan erős, mint volt.
2018. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
ki a tököm pontoz le mindenkit?
2018. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Aki kamu kérdéseket ír fel, a saját szórakoztatására.
2018. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen q válaszokat! A hasznos kérdésekre ment a zöld ! :)
2018. júl. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!