Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam pár csomag terhességi...

Találtam pár csomag terhességi tesztet a nővérem szobájában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma éppen kerestem a ruhámat, és belenyúltam az egyik fiókjába, ahol jó pár csomag terhességi tesztet találtam. Pont tegnap kért tőlem tampont, (mivel fogamzásgátlót szed, tudja pontosan, hogy mikor kell neki megjönnie) viszont ma nem viselkedett úgy, mintha meglenne neki... jelenleg van barátja. Át kutattam a szemetesét, de csak egy terhességi teszt csomagolását találtam... (amúgy 2 hónapja lett 16)

Elmondjam anyukámnak, az egész dolgot, vagy inkább maradjak csöndbe?



2018. júl. 7. 16:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

4. Valaszolo!

Amugy ikrek vagyunk, szoval en is 16 vagyok, nem 6-7 a te megfogalmazasod szerint. Azert szolitom noveremnek, mivel o szuletett elobb.

2018. júl. 7. 16:53
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
#7: miért kellene róla tudnia?
2018. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
+ nagyon szoros kapcsolat van koztunk, pont amiatt mert ikrek vagyunk, es nekem mindent elmond. Nem tervezem elmondani anyamnak, viszont azert megis gyanus...
2018. júl. 7. 16:56
 14/33 A kérdező kommentje:

12.

Mert peldaul az anyank? Es o szerintem tobbet tud segiteni mint egy 16 eves aki bepanikol

2018. júl. 7. 16:57
 15/33 anonim válasza:
30%

Ne gondolkozz

Szólj

Ez nem játék

Edesanya vagyok!

Nagyon fiatal!

Ne foglalkozz semmivel, ezt tudni kell anyukatoknak.csak ugy tud segíteni!

2018. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15. valaszolo!

Koszonom, hogy vegre valaki megerti az aggodalmamat!

2018. júl. 7. 16:59
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
De remélem hogy te is kerülsz majd ilyen helyzetbe és a nővéred rohan árulkodni:-D Meg azt is hogy semmi gond nincs, és jól megver. Mert az biztos hogy ezzel a jó testvéri kapcsolatotok egy életre tönkreteszed.
2018. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
De én azt nem értem,hogy hogyha annyira jó a viszonyotok a testvéreddel,akkor miért nem kérdezel rá.
2018. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a tesóddal beszélsz kombinálás helyett?
2018. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Emberek!

Most mondjam el, es "tegyem tonkre a testveri kapcsolatunk" es o nem b*ssza el az eletet 16 evesen egy gyerekkel, vagy ne szoljak, aztan kesobb kiderul, amikor mar tul keso, es szulhet meg,+ nevelhet egy gyereket? Amint emlitettem ALIG 2 HONAPJA MULT 16. A baratjaval pedig szinten 2 honapja vannak egyutt.

+ ma egy terhessegrol, es elvetelesrol szolo cikket olvasott.

2018. júl. 7. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!