Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam pár csomag terhességi...

Találtam pár csomag terhességi tesztet a nővérem szobájában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma éppen kerestem a ruhámat, és belenyúltam az egyik fiókjába, ahol jó pár csomag terhességi tesztet találtam. Pont tegnap kért tőlem tampont, (mivel fogamzásgátlót szed, tudja pontosan, hogy mikor kell neki megjönnie) viszont ma nem viselkedett úgy, mintha meglenne neki... jelenleg van barátja. Át kutattam a szemetesét, de csak egy terhességi teszt csomagolását találtam... (amúgy 2 hónapja lett 16)

Elmondjam anyukámnak, az egész dolgot, vagy inkább maradjak csöndbe?



2018. júl. 7. 16:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%

Ha az én húgom lennél, úgy megvernélek ezért, hogy egy életre meggondolnád, KUTAKODSZ-E a szobámban.


Hülye kis bunkó vagy, akinek a magánszféra semmit nem jelent, és nem túrni kell a nővéred cuccait, hanem ha hazajött, MEGKÉRDEZI, látta-e a szrodat, amit állítólag ő tett el.

2018. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként marha jó lehet a kapcsolat közöttetek, csak éppen gyanúsítgatod, meg a háta mögött túrod a cuccait.


MEGÉRTEM, hogy hazudozik neked, mert egy kombinálós, kisgyerek vagy - iker ide vagy oda.


Ilyen testvér a francnak nem kéne.

2018. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
23%

Nem normális banda!

Megverni??mert félti a testvérét es nem akarja ,hogy bajba kerüljön?

Komolyan érthetetlen ez a sok hülye válasz

Kamasz lányok ,igenis tudni kell az anyjuknak ezt az egészet

Egy anya nem ellenség

Nagyon szomorú, hogy egyáltalán titkoloznak a lányok.

Én akkor is azt mondom ,hogy inkább legyen felesleges az "arulkodas"mint nagyobb baj legyen.

Remélem megirod mi történt veletek.

A szivedre halgass ,mint erre a sok negatív kommentre.

Te látod jól a helyzetet!

2018. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!