Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam pár csomag terhességi...

Találtam pár csomag terhességi tesztet a nővérem szobájában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma éppen kerestem a ruhámat, és belenyúltam az egyik fiókjába, ahol jó pár csomag terhességi tesztet találtam. Pont tegnap kért tőlem tampont, (mivel fogamzásgátlót szed, tudja pontosan, hogy mikor kell neki megjönnie) viszont ma nem viselkedett úgy, mintha meglenne neki... jelenleg van barátja. Át kutattam a szemetesét, de csak egy terhességi teszt csomagolását találtam... (amúgy 2 hónapja lett 16)

Elmondjam anyukámnak, az egész dolgot, vagy inkább maradjak csöndbe?



2018. júl. 7. 16:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Beszélj a tesóddal. Mondjuk én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget a teszteknek. Én is fogamzásgátlót szedek, és az én szobámban is van terhességi teszt. Így ha barmi történne, ott vannam kéznél. Nem kell egyből anyunak árulkodni.
2018. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Miert nem beszelek vele? Mert amint szinten emlitettem hajlamos az ilyen dolgokban hazudni, es eltitkolni.
2018. júl. 7. 17:08
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Szarabbul fogsz kijönni, ha szólsz anyukátoknak. Kérdezd meg tőle, mondd meg neki, hogy ne hazudozzon, nem fogsz szólni, megpróbáljátok megoldani ha terhes, stb. Valószínűleg van oka arra, hogy nem mondja el.
2018. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

De hogy tudná eltitkolni,hogy terhességi tesztet csinált?

Te vitted ki a szemetet,láttad,ezt hogy tudná letagadni?

Azt mondja,hogy nem az övé vagy mit?

Igenis,kérdezz rá!

2018. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp csinálni akarsz valamit,akkor a nővéreddel beszélj.Szerintem nagyon megfog rád haragudni,ha szólsz anyutoknak.És lehet,hogy nem is terhes vagy,ha nem jött meg neki annak más oka is lehet.Egyébként fogamzásgátló mellett sem mindig pontosan jön meg.
2018. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szülőknek ne szólj, max tesódat kérdezd meg.


Lehet csak alaptalanul parázott. Kezdő tablettásként volt, hogy én is teszteltem apróságok miatt. Fél napot késett, egyszer pár órával a megszokott idő után vettem be a bogyót. Csak arra kellett a teszt, hogy ne egyen az ideg.

2018. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is tablettát szedek, és bizony, mivel parázós vagyok másfél-két havonta csinálok tesztet biztos ami biztos alapon.
2018. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Te komolyan képes vagy azt állítani, hogy szoros kapcsolat van köztetek?! Semmit nem tudsz biztosan,csak feltételezel! De azonnal szaladsz anyucihoz, hogy beköpd a testvéred. Olyan nem létezik, hogy neki mondod el, hogy igen, találtál tesztet es úgy véled késik is neki szóval ha baj van akkor mondja el hogy segíteni tudj?!Komolyan ilyen szuper testvérre vágyik mindenki, mint amilyen te vagy(szarkazmus). :)

A kérdésre válaszolva, előbb bizonyosodj meg arról, hogy tényleg terhes, és ha esetleg igen(ami nem valoszinu) akkor segíts neki TE!(az hogy bekopod NEM, nem segitseg).

2018. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Szerintem nem a te dolgod!!!

Úgy olvasd el, hogy én egy 2 gyerekes anyuka vagyok!

Nem a te felelősséged észre venni a terhességet, hanem anyàdé, apàdé!


Ha nekem ilyen testvérem lenne, mint te, tuti orrba vàgnàm! Ne legyél árulkodó!


Mint felnőtt, én is szedek tablettát és minimum 30 db gyorsteszt van a fürdőszobàba és havonta ellenőrzöm. Attól nem vagyok terhes, csak felelősség teljes!


Ha ő esetleg babàt vár, az a Ő dolga, nem a tiéd. Az ő felelelőssége és a szüleiteké.

A terhességek 90% nak vannak tünetei még abortusz hatàron belül!

De ha te tudod mikor kell neki mensizni, valószínűleg anyád is tudja...


De először a tesodat kérdezd meg, h mi van. Ha azt mondja h nem terhes, és mégis terhes, legalább a te lelkiismereted tiszta.

2018. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kussolja be xd nem a te dolgod , majd ha o akarja elmondja :) csak sokkal nagyobb vitat fogsz csinalni es a tesod is meg fog haragudni rad
2018. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!