Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjjszakai betét nappalra?

Éjjszakai betét nappalra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és gyakszira járok a postára. Mivel a benti munka nem nagyon tetszett ezért mindig ki mentem kézbesíteni (leveleket dobálni a postaládába). Amilyen "szerencsés" vagyok pont utolsó hétre jött meg. Ezért csomagokat mentem kézbesíteni autóval. Normál betétet használtam, mivel első napokban kevés szokott lenni a vérzés, és amúgy is csak ülni fogok. Holnap is menni fogok és ha sok lesz a vérzésem akkor éjjszakait nyugodtan rakhatok be? Kb. 3-4 órán át kézbesítünk. Péntekre azt terveztem, hogy biciklivel megyek leveleket dobálni, de ott végképp nem tudok meg állni cserélni, csak bokorban, ott meg nem szeretnék le gugolni, mert hát na nem higiénikus, és sráccal leszek. :) Ha erősebb lesz a vérzés, ekkor is használhatok éjjszalait vagy eggyáltalán ne is menjek. 5-7 órán át kézbesítünk.

2018. júl. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj éjszakait! Az éjszakai csak azért éjszakai, mert nagyobb és többet tud magába szívni, nyugodtan használhatod nappal is. Én is csináltam ilyet utazásnál, sportolásnál. :)
2018. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjszakái betétet is lehet nappal használni. De én a helyedben megpróbálnám a tampont is. Betéttel én többször is istenesen átáztam biciklizés közben...
2018. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tampont nem szeretnék használni, mivel soha nem használtam még és szűz vagyok.
2018. júl. 11. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szüzen is lehet használni. Ha mindenre azért mondánál nemet, mert még sose csináltad, akkor még mindig hátonfekve ordítanál anyukád mellett. :D
2018. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éjszakai Libresse. Nagyon jó hátul szélesebb és jól ragad.Egy jó nacival senki nem veszi észre.
2018. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is éjszakait használok nappalra is. Nem azért, mert olyan erős a vérzésem, hanem mert hosszú és széles, így nem kell azon aggódni, h mellé folyik, elmozdul. Ha el is mozdul, akkor is a betétbe folyik, max nem pont középre. Attól sem kell félni, h átázom, mert jóval több fér bele, mint amennyit 3-4óra alatt vérzek. 3-4 óránként cserélem mindegy mennyi van benne. Így sosem aggódom a mensi miatt, tudom, h nem lehet semmi baj. Normál betéttel már nem tudnék ilyen nyugodt maradni, aggasztana, h baleset történik.

Próbtam a tampont is, de inkább a betét mellett maradtam. Nekem a Libresse vált be leginkább, bár egy csomó fajtát kipróbáltam. Én a Libresset javasolnám, mert a kialakítása miatt nagyon kényelmes, és hiába hatalmas, alig érezni, h ott van. Persze,lehet, h neked másik válna be inkább,ezért érdemes néhányat kipróbálni. A lényeg, h nyugodtan használhatsz nappal is éjszakait, ha biztosra akarsz menni! És ha megfogadsz egy jó tanácsot: nem feltétlen kell bent lennie addig, míg teli nem lesz, ha kezd már kellemetlen lenni, nyugodtan cseréld ki!

2018. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!