Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Június 12-én veszítettem el a szüzességem. Június 22-én megint együtt voltunk. Egyik alkalommal se védekeztünk, ami nagy hiba volt. Viszont nem élvezett belém. Június 25-én megjött a menstruációm. Következőnek július 23-án kellene, de már most úgy fáj a hasam, mintha megjönne. Más tünetem nincs. 18L
2018. júl. 11. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen tudatlan vagy, minek szexelsz?
2018. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam, nem is voltam rá felkészülve.
2018. júl. 11. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Remélem a gyerekre rá vagy készülve, mert az előváladékban van spermium. Gratulálunk, kismama! Ha már szexelni tudsz, akkor tesztet is képes vagy venni, esetleg nőgyógyászhoz elmenni.
2018. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%

Lehet picit hamarabb jön meg, nyugi. Főleg pl. ha antibiotikumot szedtél, nekem legalábbis ezidáig csak az zavarta össze a ciklusomat. De akkor a rá következő hónapban több, mint egy héttel előtte megjött, következő alkalommal pedig egy hetet késett, amikor viszont végre megjött, majdnem elájultam suliban, úgy begörcsöltem. Páromnak fel kellett jönnie értem az emeletre, ölben kivinni suliból és betenni a kocsiba, hogy hazajussak valahogy :)

Akkor aggódj, ha nem jött meg. Azért biztos ami biztos, addig is javasolnám az egészséges életmódot, legalábbis no cigi, alkohol ameddig ki nem derül a tuti.. ha már véletlenül be is csúszott, legalább ne árts neki :)

2018. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Akkor is lehet baba, ha megjön :))
2018. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjátok már szegényt. Veletek tuti nem fordult még elő ilyesmi, okosak.

Szerintem ne aggódj, sok mindentől görcsölhet a hasad, például felfázástól is.

Biztos, ami biztos, szerintem tesztezz, mert csak akkor tudsz teljesen megnyugodni. De ha az előző vérzésednél minden rendben volt, és nem tapasztaltál semmi furcsát vagy szokatlant, nincs okod aggódni.

2018. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
De mondd már meg hogy lehet valaki annyira hülye, hogy védekezés nélkül szexeljen? A kihúzásos módszer, NEM véd meg a gyerektől és a fertőzésektől sem.
2018. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Tedd a szívedre a kezed és mondd már, hogy te soha nem csináltad így, még csak egyetlen percre sem.

Vannak ismerőseim, akik már egy éve így csinálják, sosem használnak gumit és a csaj még nem esett teherbe.

Nem hülyék, egyszerűen gondolom így jött ki a lépés.

De biztosan pont arra van szüksége, hogy oltogassátok és oktassátok, mert ti olyan okosak és bölcsek vagytok, holott szegény tökre meg van ijedve.

2018. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megjött június végén, nagy valószínűséggel nincs baj. De legközelebb húzzon gumit.
2018. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akartál?


Akkor jelentsd fel nemi erőszaért!

2018. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!