Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos negatív ovu teszt?

Folyamatos negatív ovu teszt?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja próbálkozunk a párommal de semmi nem történik ! Ezzel meg nem lenne probléma. De úgy éreztem valami gond lehet hiszed egyetlen ovulacios tesztem sem lett ezidáig pozitív. Az orvos kert egy vérvételt, az eredményeig pedig tegnapi napod irt fel egy tuszorepesztot mert lehet csak nem reped meg a tusző. Hat ma sem lett pozitív az a fránya ovu teszt :( Az lehet hogy nem ovulalok? Van megoldás ilyen esetben? Köszönöm a válaszokat

2018. júl. 15. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig negatív az ovuteszt, akkor bizony nem ovulálsz soha. :/ Nőgyógyász tovább fog küldeni a megfelelő helyre.
2018. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( értem köszönöm
2018. júl. 15. 09:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjelent a második halványan :))))) tudom hogy az meg mindig negatív de legalább már nem olyan nagyon erős negatív egy csikos jel van :))))
2018. júl. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!