Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso tampon hasznalatomon...

Elso tampon hasznalatomon vagyok tul egy kis segitseg? Csak segito szandekkal irjatok

Figyelt kérdés
Felhelyeztem csak lehet nem eleg melyre nem erzek semmit csak egy minimalisan valamit de sztem nem a tampon hanem a madzagot de nemtudom fajni nem faj es nem is zavar de lehet hogy feljebb kene?(mikor felhelyeztem a mutatoujjam fele is bent volt)
2018. júl. 30. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tampon, ha jól van felhelyezve, akkor nem is kell érezni.
2018. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A madzagot nem igazán lehet érezni.

Úgy próbáld meg felhelyezni a tampont, hogy az ujjad ne csak félig legyen bent, hanem ameddig csak be tudod dugni. Azt hiszem a tájékoztatóban is valahogy így van leírva, nem emlékszem már pontosan. Elvileg, ha jól felraktad, pár másodperc elteltével már nem kell érezned, hogy bármi ott van bent.

2018. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!