Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki, vagy sem? Kicsit szégyen...

Ciki, vagy sem? Kicsit szégyenlem a méreteimet.

Figyelt kérdés
Idén május végén leszek 14 éves és gimnáziumba megyek. Eleve nagyon izgulok amiatt hogy a többi lány milyen lesz majd az új osztályomban, de a mellméretem egy kicsit szégyenlem, mert nevetségesen kicsi... Legalábbis szerintem. Szerintetek gáz hogy ha tizennégy évesen 176 centi magasan A-s melltartót hordok? Az én korosztályomban azok között akiket ismerek ez viszonylag kicsi...

2014. máj. 3. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd megnő.
2014. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi. Legyen úgy :D
2014. máj. 3. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
És, ha ciki, akkor mi van? Kitömöd?:D
2014. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

vannak akiknek a kis mellek jönnek be

nálunk is vannak akiknek nem is kéne melltarto de ettöl függetlenül olyat hordanak amibe ugy néz ki mint akinek van is melle

de én ebbe nem nagyon tudok átérzöként nyilatkozni

2014. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! MIndekinek a sajat utemeben novekszik a melle, ez nem divatolas kerdese. Meg ha a fiuk meg is szolnak erte, viccelodnek vele, akkor sem ciki. Ok ebben a korban elegge kritikusak, ne foglalkozz senkivel sem, vagy viccesen szolj vissza valamit.
2014. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, 14 éves létedre nagyon szépen fogalmazol és írsz, le a kalappal, ez ritka :). Örülj a kisebb ciciknek, nőként mondom, hogy szerintem azok a szépek és max. hordj két pólót egyszerre, illetve szép sport melltartót.

Nagy előnye a kisebb ciciknek, hogy sportolás közben nem libegnek-lobognak. Nekem pont az volt, hogy kezdtek nőni ilyenkor már hamar és a beszólásokat kellett elviseljem.

2014. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézegetik a lányok egymás melleit? nem értem mi értelme ezen aggódni, nem a mellméreted fog számítani a beilleszkedésben.
2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen! :) És a hatos választ adónak pedig még jobban! :) Nagyon feldobódtam a dicséretedtől!
2014. máj. 3. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a nagy se jó.

Nekem is elég hamar nagyra nőtt és tesi órán k--va szar volt futni,ugrálni nagy mellekkel,mindig kijött a mellem a melltartóból igazgatni kellett.Eskü rossz volt.

Most,hogy már felnőtt életbe élek,dolgozok meg minden,persze így jó a nagy mell.De hidd el hogy a környezetedben lévő emberek nem a melled alapján fognak veled barátkozni.Hiszen nem vagyunk egyformák.Lehet később nő meg.De ha kicsi és formás marad az is jó.

Legjobb barátnőmnek is kicsi a melle (21 éves) de szép formás neki.Enyém bár nagy de nem szép formájú.Persze melltartóban ez nem látszik.Szóval ne aggódj nem a mell méret számít barátkozásnál.Fontosabbak a belső tulajdonságaid :)

2014. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!