Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gombam van és a párom...

Hüvely gombam van és a párom nem akarja bevenni a gyógyszert amit neki is be kellene mert hogy mi van ha baja lesz tőle. De szerintem ilyentol nem lesz baja hogyan kellene meggyőzni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszerű.

Neki azért kell szednie, mert ha nem kezelik őt is, vissza fog fertőzni.

Tehát amíg fertőz, addig nincs szex...

És ez nem zsarolás. Ha nem veszi be, tényleg visszafertőz.

2018. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom én is ezt mondtam. Azt mondta hogy majd beszéljük meg hétvégén de félek hogy nem fog belemenni és ismerem hogy milyen makacs.


Azért köszi a választ. :)

2018. aug. 2. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én elhajtanám a fenébe.

Nekem nem kellene olyan férfi, akit nem érdekelne, hogy csak így követek helyre!


Ez a tisztelet, az odafigyelés teljes hiánya.


OK, legyen makacs, de ne ítéljen arra, hogy évekig hüvelygombával szenvedj!

2018. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*követek= jöhetek


Sorry :)

2018. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Komolyan. Aki ennyire semmibe veszi az én egészségemet, az ne legyen a párom. Szánalmas a srác viselkedése.
2018. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Abban remenykedek hogy beveszi megpróbálom majd neki elmagyarázni. Mert őszintén szólva nekem sincs kedvem ezzel az egesszel együtt élni.

Szakitani meg hát semmi képp sem akarnék.

2018. aug. 2. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a gyógyszer neve, nincs hozzá egy leírás, hogy milyen mellékhatásokat okozhat? Lehet nincs olyan mellékhatása, amitől ő fél, akkor olvastasd el vele és győzd meg, hogy szedje be, különben egész életére nem megy ki belőle a gomba és az neki sem jó.
2018. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: azon a listán az is rajta van, ami százmillió emberből egyet érinthet. Ráadásul ez férfiaknál legtöbbször tünetmentes, ők "csak" hordozók. Ha önző, nem fog vele foglalkozni, ha nincs tünete. Sőt, azzal fog érvelni, hogy neki semmi baja... :/
2018. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat ne érveljen azzal hogy semmi baja mert nem akarom vissza kapni amikor ki jönnél belőle.
2018. aug. 3. 17:12
 10/10 A kérdező kommentje:
*jönnék
2018. aug. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!