Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és nem vagyok már szűz arról a szüleim tudni fognak?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megtudják, de úgy néz ki összeszedtem valamit. Okkal nem szeretném, ha megtudnák, hogy már nem vagyok szűz, ugyanis nem önszántamból történt a dolog. Senkinek nem akarok róla beszélni, csak elfelejteni az egészet.
2018. aug. 3. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatja el nekik. Egyedül mész majd? Hány éves vagy?
2018. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem tudom kivel megyek. 15 éves vagyok.
2018. aug. 3. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez mit jelent h nem önszantadból?? én biztos nem hagynék ilyen mocskot futni, s ki tudja mit szedtel össze?? lehet komolyabb dolgot. kellene szólnod a szülöknek. én is mondom a lanyomnak barmi van időben szóljon, őt is megfertőztek herpessze, erre kb 4. napon szólt amikor már elterjedt neki. az elejen kell elcsípni a betegségeket.16 alatt úgy tudom, gyerek/tini nögyógyaszatra kell menni.
2018. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem most történt az eset, hanem már 2 éve. Tehát már mindegy.
2018. aug. 3. 19:58
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked mindegy akkor mindegy. Legyenek lelki problémáid, szexuális gátlásaid a jövőben. Mert neked mindegy.
2018. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Nagyon nehéz lenne beszélni róla. Nem akarom elmondani senkinek.
2018. aug. 3. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg édesanyádat, hogy egyedül menj a rendelőbe, és bent kérd meg az orvost, hogy ne említse meg neki. Az orvosok nagyon diszkrétek, ha ezt kéri a beteg. Jobbulást!
2018. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk egyedül mennék, vagy barátnővel? Első alkalommal nem kell szülő ehhez ugye?
2018. aug. 3. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

a doki nem fogja elmondani a szuleidnek, hogy nem vagy mar szuz.

amugy meg en elhiszem, hogy nehez lenne beszelni rola, de gondolj arra, hogy mivel futni hagytad az elkovetot, massal is siman megteheti, buntetes nelkul. szerintem nem keso meg rola beszelni, mondd el a szuleidnek, aztan pedig keress fel pszichologust.

2018. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. aug. 3. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!