Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és nem vagyok már szűz arról a szüleim tudni fognak?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megtudják, de úgy néz ki összeszedtem valamit. Okkal nem szeretném, ha megtudnák, hogy már nem vagyok szűz, ugyanis nem önszántamból történt a dolog. Senkinek nem akarok róla beszélni, csak elfelejteni az egészet.
2018. aug. 3. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem fogja elmondani:) Egy normális orvos legalábbis nem teszi, mert hacsak nem nemi fertőzésed van, akkor lényegtelen, az orvost is csak azért érdekli, mert ha nem vagy szűz, máshogy (is) vizsgálhat és csinál rákszűrést is. Tiniambulanciára mehetsz szülő nélkül is, ha nincs nagy gond nem csinálnak belőle nagy ügyet, hogy nincs veled senki. (Amúgy én is 15 voltam, nekem nem monda el a doki anyának, pedig vizsgálat után behívta, mert műteni kellett :( de a szüzességről nem szólt)
2018. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Akárkivel is mész,ez egy intim vizsgálat,aki elkísér az várjon meg a váróba szépen és egyedül menj be az orvoshoz.


Gondolj bele sok helyen nincs külön vizsgáló tehát aki oda bemenne veled az gyakorlatilag mindent látna,ez meg egy igen intim dolog,nem kell oda közönség.


A vizsgálat kb úgy zajlik bemész szépen egyedül az orvoshoz,az orvos megkérdezi mikor menstruáltál először,elmond mi a problémád és szépen megkér menj át a vizsgálóágyhoz ott alul majd le kell vetkőzni.


Jobb ha hosszú felsőbe mész.Szépen leveszed a nadrágod,bugyit,zokni maradhat.Felfekszel az ágyra,a lábakat a lábtartóra teszed és jön az orvos aki egy ujjal a hüvelyedbe nyúl a másik kezével közben a hasad végig nyomkodja.Majd kihúzza az ujját a hüvelyedből és a hüvelyedbe egy kacsa nevű eszközt helyez,ezzel tudja a hüvelyed tágítani és a kacsa eszköz száján keresztül egy pálcikával a hüvelybe nyúl,sejtmintát vesz.


A mintavétel után néha előfordul hogy pici vérzés van,akár pár napig is eltarthat,tehát ettől nem ijjedj meg és legyen a bugyidba betét.


Előre beszéld meg azzal aki elkísér hogy szépen kint majd megvár hogy te négyszemközt tudjál az orvossal beszélni

2018. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyedül is el lehet menni már orvoshoz,nem kell hozzá szülő,tehát barátnő is elkísérhet.
2018. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leitattak vagy józanul történt? Most már gondolom 4 éve az esetnek.


Lelkileg, hogy érzed magad? Ha tudod, hogy hogy hívják az elkövetőt, esetleg tudod, hogy néz ki, akkor tehetsz feljelentést. Habár nem tudom, hogy mennyire foglalkoznának az üggyel, hogy már néhány éve történt. Szép kis kártérítést kaphattál volna érte.

2020. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem védekeztél,berugtál discoba vagy leitattak.hogy vagy azota és terhes lettél?
2021. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!