Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két éve van állandó felfás...

Seika kérdése:

Két éve van állandó felfás szerű érzésem, segítség?

Figyelt kérdés

Had fejtsem ki kicsit. Két éve sokat rohangáltam ki a hidegbe. +30fokból ki a - 15be, és 10-15 perceket voltam kinn.(kerti budi)

Jól felfáztam és a háziorvosom irt fel nekem egy joooo erős cuccot, ami kivitte.(elméletben egy adagnak ki kellett volna vinnie, de véfül csak két adag vitte ki) Azóta viszont folyamatosan napi szinten visszatérő, majd magátol elmúló felfázás szerű feszítő érzés van a hólyagomba. Többször is visszamentem már, de nem csináltak velem semmit. Nem találtak gyulladást, gennyet, vagy bármi eltérőt a vizeletembe. Próbáltah hátha keveset iszok (sose ittam valami hű de sokat), figyeltem rá, nem segített. Kerültem a fűszeres, finomitott cukros, élesztős dolgokat. Szedtem hugyhójag védelmére tőzegáfonyát, gyulladáscsökkentő teát, mégjobban figyeltem az intim higéniára, elhagytam a dohányzást(két szálat szivtam napota, vagy annyit se) szexnél sem vagyunk annyira durvák, mégse segít semmi. Nagyon kezdek tanácstalan lenni. A felfázás semmilyen egyéb tünete nem jelentkezik, csak az érzés. (Emellett három hónapja gyümölcsgazdag egészséges étrendre váltottam mert kiderült hogy inzulin rezisztens vagyok, pcos em van, és méhpolipom, igy párom "vitaminhiányod van" teóriája is megdőlt)

Bármilyen ötletet szivesen fogadok, nagyon nemtudom már hogy mihez kezdjek. :(



2018. aug. 17. 23:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!