Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakivel hasonló?

Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

nyaralni vagyok, ahogy hazaértem megyek az orvoshoz, csak addig érdekelne, hogy volt-e valakivel ilyesmi, mire számítsak


pár napja kezdődött, a szex is fájt legutóbb.

azt érzem hogy fáj az alhasam középen ( szerintem a hugyhólyagom de nem tudom biztosra..) ilyen tompa fájdalom és nem folyamatos.. Inkább üléskor van.

emellett nehezen megy a pisilés, kicsit “nyomnom kell” ahhoz hogy kijöjjön a pisi.

meg mintha nem tudnám eldönteni, hogy kell-e mert folyamatosan kicsit olyan érzésem van, hogy kell pisilnem.

De nem csíp a pisi meg a fájdalom se csípés érzés hanem ilyen tompa, nyomó jellegű.

ha nem figyelek oda nem is érzem, de ha rá figyelek egyre rosszabb


2018. aug. 18. 13:40
 1/1 anonim válasza:
Szerintem felfaztal, nekem is volt ehez hasonlo. Sok folyadekot ittam es minden rendbe lett. De amit hazaertel menj el orvoshoz :)
2018. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!