Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatot...

Első nőgyógyászati vizsgálatot követő hónapban késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hol az összefüggés?
2018. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

sok dolog miatt késhet a menstruáció, de nőgyógyászati vizsgálattól nem.


Hacsak nem jelentett akkora pszichés terhelést a dolog ami még a menstruációra is kihat.

(Ezt inkább csak elméleti lehetőségként említettem meg, mert gyakorlatban ezt csak úgy tudom elképzelni ha az orvos egy arab terrorista és egy idegbeteg hentes keveréke lenne...)

2018. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hacsak nem szexeltél az orvossal és lettél terhes tőle, akkor egy nála tett látogatás nem fog késést okozni.
2018. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az értelmes választ köszönöm, a többire ment a dislike. Nyílván nem azért kérdezek mert már tudom a választ, hanem mert valóbam érdekel.

Az, hogy terhes legyek pedig nagyon nem valószínű, ezért tettem fel a kérdést.

2018. aug. 19. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Pfff xd ok. Értelmes válaszhoz értelmes kérdés kéne, de akkor itt egy érzelmes kérdés: Mit csinált veled pontosan az orvos, ami miatt úgy gondolod, hogy késhet?
2018. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel most volt először ilyen vizsgálatom, nem tudom, hogyan reagál rá a szervezetem okoska
2018. aug. 19. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De mire kérdező konkrétan?
2018. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te sült bolond vagy, a többi válaszoló normálisan leírta, hogy egy nőgyógyászati vizsgálattól nem késhet a havi vérzés. Dislikeolhatsz nyugodtan, pont lesz@rom a %-omat. :) ;)
2018. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
De mit tehetett vele az orvos ami miatt késhet? Komolyan nem értem? Kaptál valami gyógyszert?
2018. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8. válaszíró, talán te vagy a sültbolond. Az ahogyan írták az előzőek az nagyon nem mondható a normális válasz kategóriához: talán szexeltél vele? Vagy neked ez a válasz normálisnak tekinthető? Ha igen, akkor remélem mindig ilyen szépen kapsz választ a kérdéseidre.
2018. aug. 20. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!