Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefeküdtünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtünk a barátommal és az azt követő napokban megjön akkor nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menszeszemnek a napokban meg kellene jönnie már (napok óta) jelzi is mert hányingerem van meg fáj a fejem néha görcsölök. Tegnap együtt voltunk a barátommal és kiszakadt a gumi. Ha megjön a mensi akkor lehetek terhes szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 12. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kb 10 nap a beágyazódás. Onnantól vagy terhes.

2 x van az hogy be tud jutni a spermium a petevezetékbe, 1x ovulációkor, 1x menzeszkor, mert nyitva van a méhszáj.

Sok becsúszott terhesség van mesi előtti balesetből.

2018. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én menstruáció alatt lettem terhes, úgyhogy ne vedd biztosra, hogy nem vagy az

Simán lehetsz terhes, függetlenül attól, hogy pár napra rá még kéne jönnie. Ha megjön, a következő nem fog. Ma még tudsz menni eseményutáni tablettáért, szerintem húzz bele.

2018. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az emberek többsége hogy a fenébe csináljátok hogy kiszakad a gumi? Ezt soha nem fogom tudni megérteni. Amúgy meg igen terhes lehetsz.
2018. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alexa890610 ***** válasza:
60%

Igen, lehetsz terhes.

Sok-sok éve én is jártam így.

Leszakadt a gumi elejéből egy kb. 2 cm-es darab.

Ez péntek este történt, így csak hétfő reggel tudtam menni nőgyógyászhoz.

Viszont már vasárnap megjött a havim.

Elmondtam mindent az orvosnak, ő pedig megnyugtatott, hogy nem leszek terhes, mert a gyógyszer is ugyanezt a hatást váltotta volna ki.

Nem írta fel az eseményutáni tabit.

Viszont visszarendelt 2 hét múlva.

Másik orvos rendelt.

Mikor megtudta, hogy a kollégája a menzeszre hivatkozva nem írta fel a tabit, nagyon mérges lett és azt mondta hogy úgy is simán terhes lehettem volna.

Szerencsére nem lettem az, de ez tényleg csak a szerencsén múlott.

Egyébként a menzesz ideje alatt a tamponon láttam viszont a leszakadt gumidarabot.

2018. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Azt mondjuk nem ártana tudni, hogy mikor vettétek észre, hogy kiszakadt. Miután elment benned a barátod vagy még előtte?

Mert, ha a barátod nem élvezett el akkor nem lehetsz terhes, ha meg igen akkor nincs kizárva.

2018. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Későn vettük észre, már elélvezett. Lehet hülye kérdés de mekkora az esély hogy terhes leszek?
2018. máj. 12. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

"Későn vettük észre, már elélvezett"



Igen, ez gyakran előfordul velünk férfiakkal, hogy nem vesszük észre, hogy elélveztünk már, nekem volt, hogy 5 óra után szolt az asszony, hogy "drágám már elmentél", nekem fel sem tűnt, ha nem segít, hogy együtt észrevegyük, talán még mindig tolom.

2018. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az esélyeket nehéz megjósolni, mert ember és körülményfüggő.

Ugye ilyenkor védene a sárgatest hornon a teherbeeséstől így az esély elviekben 0.

De a becsúszott babák többsége abból az esetből születnek amikor a ciklusod tojik a tankönyvekre. Ugye ciklus közepén lenne ovulációd, de sokszor van spontán ovuláció, vagy nem pont félidőnél van a peteérésed.


Kár szálékokkal dobálózni. Minél jobban ismered a tested annál könnyebb következtetni. (pl van ovulációs teszt drogériákban, én innen tudom, hogy nekem nem félidőben van ovum).

2018. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Még ne add fel.
2018. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!