Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 15 éves lányoknak mi az...

A 15 éves lányoknak mi az átlagos súlya?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök hülyeség amit mondasz, mert lehet valakinek annyi a súlya, de ha az az egészséges, akkor semmi gond nincs vele.
2018. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

off:


Persze hogy lehet valakinek gyerekként is annyi a súlya,mint egy felnőtt nőnek és lehet egészséges,de ne feledjük el szinte senki se marad olyan súlyú,mint épp középiskolásba induló lány.


Én csak azt írtam nem biztos hogy olyan jó dolog az hogy a mostani 15-16 évesek sokszor már annyit nyomnak vagy még többet mint a 37-47 éves nők,mert tetszik vagy nem mindenki hízni fog idővel.


Egy 167 cm magas lánynál az 50 kg teljesen normális,de nem biztos hogy annyira jó,ha már 60-65 kg ilyen fiatalon a fenti magassággal.

2018. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem a mai 15 évesek 60-70 kiló között vannak simán.
2021. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!