Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom ebből?

Lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés

Szoval.

Pont ma jott meg es holnap kirandulni megyunk.

Nem lesz vece(ezt elore kozolte a tanar)

Csak a a kiindulo helyen es a cellalomason.

Tampont nem hasznalok.(nem tudom felrakni)

Egesz nap gyalogolni fogunk es nekem pont rohadt eros lesz.

Es azon gondolkodtam hogy mivel mar nem tudom eltolni se ezert ma nem eszek (se holnap)

Es akkor nagyon keves fog jonni. Csak egyetlen egyszer csinaltam ilyet akkor se direkt.

Ugye nem lesz belole baj?


2018. aug. 26. 12:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Irok ha meg elek
2018. aug. 26. 13:09
 12/26 anonim válasza:
100%

Szerintem is ha tudod, akkor hagyd ki.

Velem volt hasonló gólyatáborban én úgy oldottam meg, hogy amikor a lányokkal a túrán elmentünk a bokorba pisilni, akkor vittem a táskámat meg nedves törlőkendőt, betétet cseréltem, a használtat pedig ugye "becsomagoltam" meg még beleraktam 2-3 zsepis zacskóba és kidobtam az első kukába, bár ez nem a leghigénikusabb mód, nem is ajánlom mert elég kényelmetlen, de én semmi pénzért nem hagytam volna ki a kirándulást és ez volt az alternatíva.

2018. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. Sajnos nem is tudtam volna menni mert anyuekkal megyunk le kulfoldre (meglepi utazas)

Viszint hosszu az ut ugyh maradok az eheztetesnel

2018. aug. 26. 13:21
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az éhezésnek még mindig semmi köze a vérzés erősségéhez...
2018. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Tevedsz utolso.

Akk az amorexiasoknak miert marad el?

2018. aug. 26. 14:26
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert az anorexiások nem egy napig nem esznek, hanem éheztetik magukat, emiatt lecsökken a testzsírszázalékuk, felborul a hormonháztartásuk, és ha a szervezet úgy "érzi", hogy az alacsony testzsírszázalék miatt a nő nem képes utód kihordására, "kikapcsolja" a menstruációs ciklust.

Ha egy napig nem eszel, az semmit nem fog befolyásolni, csak azt, hogy majd az út során rosszul leszel, esetleg elájulhatsz. Ha mondjuk több napig nagyon keveset ennél, tehát éheztetnéd magad, akkor neked is megváltozna a ciklusod. Ne szórakozz ilyenekkel, több károd lehet belőle, mint hasznod.

Amúgy is, ha a szüleiddel mész nyaralni, hiába hosszú az út, gondolom csak megálltok pisilni vagy valami, akkor ott megoldod szépen a betétcserét.

Ne tedd tönkre a testedet, szervezetedet.

2018. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂😂😂

Az anorexiának ehhez semmi köze. 40 kilósan a szervezeted annak örül, ha nem dobod fel a talpadat. Attól, hogy 2 napig nem eszel, nem fogsz kevesebb mennyiségűt vérezni. Istenem, ezt a hülye logikát.

2018. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Lassan egy hete nagyon keveset eszem ugyhogy nyugi nem hulye a logika kedves utolso
2018. aug. 26. 14:40
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
De ostoba vagy te, kislány... :(
2018. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Es milyen jo hogy nem vagyok egyedul;)
2018. aug. 26. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!