Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is bajom lehet ebből?

Szerintetek is bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem fogyózni. Kevesebbet ettem, és sokat mozogtam. 1hónap eltelt és szinte már nem is kivántam a kaját. Mostanában max 1x eszem egy nap. Ma megettem fél csibemellet, meg egy almát. Bajom lesz ebből? Még nem érzek semmi rosszat, pedig màr 3hónapja kb, hogy ezt csinálom. 22/N
2017. ápr. 18. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
google: anorexia nervosa, mikro-tápanyagok, makro-tápanyagok...
2017. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert felborul az anyagcseréd.
2017. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindent érdemes ésszel csinálni s jól utána olvasgatni mielőtt bármibe is belekezdenél.

Ha fogyni akarsz akkor mozogj minél többet és diétázz ésszerűen. Diétát kezd azzal, hogy minimalizáld az édességek, feldogozott élelmiszerek és egyéb hizlaló egészségtelen szarok fogyasztását (humburger, chips...).

Étkezz változatosan, egyél minőségi feldolgozatlan ételeket.

A szervezetednek szüksége van fehérjékre, zsírokra, szénhidrátokra és vitaminokra egyaránt. A diétában nem kell éheztetni magad s egyféle élelmiszert enni míg világ a világ, a szervezeted hosszútávon nem fog örülni ennek.

Egyél zöldséget, gyümölcsöket, húsokat, szénhidrátokat...

A lényeg, hogy egy kicsit kevesebb kalóriát vigyél be a szervezetedbe mint amennyire szüksége van de ne vidd túlzásba, add meg a szervezetednek ami kell neki, hogy egészségesen működjön.

2017. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!