Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek a körzeti...

Holnap megyek a körzeti nőgyógyászhoz, lesz idő mindent átbeszélni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnik... PCOS-em van, 2.5 hónapja nem menstruálok. Szeretnék erről beszélni.

Múltkor P3 lett a citológiám, illetve egy fertőzésem is van szerintem.


Most hagytam ott a magándokimat, mert rohadtul nem foglalkozott velem és annak ellenére hogy fizetős volt, eléggé futószalag szerűen ment az egész, mert 10 perc múlva kivágott a rendelőből. Több pénzem nincs magánba menni, de nagyon szeretném ha végre valaki nem csak felületesen kezelne.

De ugye ez állami kórházban sincs máshogy? A nőgyógyászt akihez megyek majd sokan dícsérik, de félek hogy neki sem lesz több ideje rám. Bár ha ő legalább 1-2 kérdést megválaszol, máris előrébb vagyok...


2018. aug. 28. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén? Nem, nem lesz. Pláne nem a PCOS-t, mert amúgy a normális diéta átbeszélése önmagában egy fél óra minimum. Az más kérdés, hogy az orvos jellemzően úgy sincs vele képben, ha nagyon nagyon jó fej, akkor talán megemlíti, hogy keress egy dietetikust, de jellemzően ezt sem szokták.


Tudom, szemét módon hangzik, de ez van. Egészségügyben dolgozom, elég sokat megfordulok nőgyógyászati ambulancián, de napi 250 fős betegforgalom mellett nincs idő normálisan elmagyarázni semmit. Én még valamennyire törekszem azért rá, hogy ne csak odacsesszek egy receptet a betegnek, oszt örüljön, de már ha 15 percet rászánok a betegre, akkor nyaggatnak az asszisztensek, hogy ezt így nem lehet, mert még 100-an várnak kint.


Magánrendelőkben jobb a helyzet, viszont sok doki már ott is 10-15 percenként írja be a pácienseket, szóval sok duma ott sincs.

2018. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!