Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van, ha pont a vízben jön meg?

Mi van, ha pont a vízben jön meg?

Figyelt kérdés

Apámmal és a barátnőjével nemsokára megyünk fürdőbe. Eddig nem jött meg, mindvégig azon izgultam, hogy éjszaka nehogy megjöjjön, ezt a napot bírja mèg ki, nem jött meg.

A naptár szerint szerdán kellett volna megjönnie, de sosem jön meg napra pontosan, valamennyire mindig késik.

Most már csak azon izgulok, hogyha elindulunk, akkor már felveszem a fürdőruhám, ugye abba nem tudok betétet tenni a vízben, tampont se, ha nincs vérzèsem, de az még vérzéssel is nehezen megy nekem...

Mi van, ha pont a vízben jön meg? Az ugye nem lesz gáz, látványos? Aznap, amikor megjön, még nem erős vérzésem van, hanem inkább kis barnázás.

A múltkor is volt olyan, hogy strandolás után hazaértünk, elmentem wc-re és akkor vettem észre a barna foltot a bugyimban. Akkor lehet, hogy már az uszodában is megjött, csak nem tűnt fel?

16l


2018. szept. 1. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze lesz a táskámban egy betét, meg talán egy tampon is, de azt úgyse tudom könnyen felrakni.
2018. szept. 1. 08:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Van fürdéshez való tampon.Az nem menstruàcióhoz talàltàl ki,hanem azért van,hogy ne kapj el fertőzést a vízben.Én ilyet szoktam használni.Pont most jàrtam amúgy úgy,hogy ilyen támpont használtam és megjött.Az első napi minimális vérzés felfogàsàra alkalmas!

Dm-ben lehet kapni,néhol gyógyszertárban is.

2018. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj, vegyél O.B. mini silk touch fátyol fóliás tampont.

ezt könnyű felhelyezni akkor is ha nincs meg, mert a fátyol miatt jól csúszik!

a kezdeti barnázást bővel felfogja a mini tampon is!

nem tudom mennyi idő amíg otthonról a fürdőbe értek, de ha sok, akkor tegyél a fürdőruhába egy betétet, amikor odaértek azt kiveszed, kuka.

akkor beteszel egy tampont, és kb 3 óránként cseréld, ha megjön, ha nem!!

arra figyelj, hogy a madzagot jól igazítsd, ne lógjon ki sehol, én a nagyajkak közé teszem olyankor, tuti nem látszik így.

2018. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nektek nem szívja tele magàr vízzel a tampon?Mert nekem igen.Mikor úgy használtam,hogy nem volt még,mindíg vízzel megduzzadva szedtem ki.Az úszàshoz való nem szívta még magà.
2018. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok, én soha nem tapasztaltam hogy vízet szívott volna fel.

Nem lehet, hogy nem teszed elég mélyre?

2018. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!