Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem foglalkozik noi...

Miert nem foglalkozik noi panaszokkal a nogyogyasz? Szinte biztos, higy van valami bajom, hormonalis vagy valami gyulladas de nem erdekli a nodokit.

Figyelt kérdés

Szultem 3 eve, azota nagyon fajdalmas a mensim, es periodikusan valtakozva egyik honapba borzalmasan faj, de 2 flector se mulasztja el egymas utan..

Masik honapba alig faj de minden mas nagyon. Terdem faj, derekam, hohullam, legszomj alvaszavar faradtsag lelki bajok vannak.. most igy annyira faj a terdem alig birok felallni.

Nem eros nem elhuzodo nem rendszertelen megis ugy erzem valami nem oke. Iszonyu pattanasos az allam es a szam kornyeke. A belpanaszokat kizartuk mar. A hazidoki azt szajkozza, hogy nogyogasz csinaljon hormonvizsgalatot. A nogyogyasz letagadja, azt hazudja o nem csinalhat ilyen vizsgalatot.

En mondtam h kifizetem nem kell a TB.. csak mondja meg melyik japokon menjek a vervetelre.. nem akarja hogy menjek..

En osztrogendominanciajar gondolok de ha nincs kivizsgalva mit tegyek??

Pestre menni magankorhazba nyilvan nincs penzem.. szaz ezrekert..


2018. szept. 2. 08:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10es ez engem mind nem erdekel. Oldjak meg. Vagy akkor ne fizessek tebet. Tudom semmire s3m eleg az en kis szros tebem. De ne fizessem ki..

Majd elmegyek maganba ha beteg vagyok (amugy is azt teszem).

Oldjak meg .. legkozelebb valoban betegjogi kepviselot fogok megkerdezni.

Es azert meet faj a mensim nem hinnem h endometriosis van a hatteeben.

Semmi mas tunetem nincs ami arra utalna.

De hormonzavarra annal tobb.

Pattanas hajhullas fajdalmas mensi libido nulla neha gatrepedes.. stb

2018. szept. 3. 07:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Sima labort amúgy kért a háziorvos?

Nyakadat megtapogatta?

Hátha közelebb jutunk a válaszhoz ezekkel. Bár akkor is kell a női hormonos labor. :(

Tényleg elszegyellten magam ahogy ezt elmeselted.


Es erre igenis nincs mentség. Nem a beteg hibája hogy ilyen a rendszer.

2018. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tb alapon nőgyógyász és endokrinológus sem írja ki a hormonpanelt, el kell menni maganba, és miután kifizettunk 100 ezer ftot, talán felírják. Gusztustalan

Amúgy azóta elmentem egy magán nőgyógyászhoz, hogy írjon ki nekem de nem volt hajlandó. Közölte, hogy jöjjek vissza hozzá, majd akkor felírja, és majd akkor megnéz uh-n. Tehát 2x 20 ezer Ft azaz 40 ezer Ft után írja ki ...

Az első alkalom akkor mire volt? Na szóval total kész vagyok a magyar egészségügytő akár tb akár magán..

2022. okt. 24. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!