Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Extraszisztolét hogyan/mitől...

Extraszisztolét hogyan/mitől lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom!

2018. szept. 4. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. stressztől, kávétól, energiaitaltól, de sok minden kiválthatja. Bőven elég, ha izgulós, aggódós valaki, vagy keveset alszik, vagy a magnéziumhiánytól is lehet. Bár ez nem olyan, hogy "kapni" lehet. Ez évek alatt alakul ki, és elég sok idő megszüntetni is. Nem kell hozzá dohányozni sem.

Nekem évekig volt, eleinte csak havonta egy-két olyan nap volt, hogy pár extrám volt, aztán sűrűsödött, és 3 év alatt elértem odáig, hogy már minden nap volt 1000-1200 extrám, és akkor mentem el orvoshoz. Nekem Frontint írt fel, és Magnéziumot. Most esténként szoktam bevenni egy Frontint és egy 250 mg-os Béres magnéziumot. Kb. egy év alatt szinte teljesen megszűntek az extrák. Stresszesebb napokon néha van még pár, de ezzel már együtt lehet élni.

Ja, és a sportot is bevettem az életembe. Napi szinten kerékpározom 1 órát, talán ez is segített.

2018. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. szept. 4. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el kardiológiára! Lehet szívprobléma is. Ezen kívül kálium, magnézium, kálcium hiány is okozhatja. Vegyél be napi 3x1 Panangin vitamint.
2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!