Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan most normális...

Most komolyan most normális ez a postás csaj?

Figyelt kérdés

Meg se mukkan, egy szót nem tudd ki nyögni. Nem csak velem ilyen, másokkal is ilyen. Csak velem azt csinálja, hogy ha nézem amikor beszélek vele, ő is néz. De nem szól hozzám. Ha én nem nézek rá, ő sem néz rám.. Egy normális szót nem tudd ki nyögni, csak bámul. Most komolyan valami baja van velem? Vagy azért ilyen mert tetszem neki? Nem ismer engem, én sem őt. Viszont megtudtam hogy van 1 fiú majma, meg egy palija. 28 év körüli a csaj. Xdd. Meg volt hogy minden ok nélkül felállt a székéből, és a csőpőre tett kézzel ki húzta magát, meg a farmer nadrágját felhúzta, ami fel volt húzva. Vagy a Magyar Posta ilyen szintre süllyedt?. Nem akarok bele menni abba, hogy bejövők neki stb. 100% hogy nem. Ránézésre nem hiszem hogy azért ilyen, másoknál se mukkan meg. Furák ezek a nők.


21F



2018. jún. 15. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
:D tetszel neki
2018. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem neked tetszik ez a csaj, azért írogatod ki ide :D ;)
2018. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Te is ott dolgozol? Mit foglalkozol vele? Ezek szerint tetszik neked, ha már 'nyomozgatsz' is utána...
2018. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első: Bisztos hogy nem.


Többiek: Nem tetszik, csak kiváncsi vagyok és ennyi.

2018. jún. 15. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Kérdezd meg tőle, hogy miért ilyen...lehet antiszociális, de valamit dolgoznia kell, hogy legyen pénze...egyébként az ilyeneket küldeném gyárba vagy olyan helyre dolgozni, ahol nem kell vagy csak minimálisan kell kommunikálniuk az emberekkel...
2018. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Egyre furább emberek dolgoznak a postákon, meg is értem amúgy...kevés a fizetésük.
2018. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
gyárba én az ellenségemet se küldeném. kedves ember lehetsz
2018. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Aki a "tud" szót sem tudja helytelenül leírni,az ne fikázzon másokat.
2018. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

“A kérdező kommentje:

Első: Bisztos hogy nem.”


Bisztos?! Hát meglepően biSZtos vagyok benne, hogy nem a postás csaj az, aki nem tudD értelmesen kommunikálni.

2018. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem! Fuss neki mégegyszer, olvasd el...
2018. jún. 15. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!