Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az új Superman,...

Szerintetek az új Superman, Henry Cavill, tényleg kopaszodik? Komolyan kérdezem. Találtam egy fórumot, ahol már a kariere végét jósolgatják, mikor sztem teljesen normális, korának megfelelő a haja formája :S 30f

Figyelt kérdés

Vagy én tévedek? Sosem értettem ezt. Vagy ez valami új hullám, hogy a férfiak kisfiús hajat akarnak? Azt értem, ha valaki 35 évesen mézga gézára kopaszodik, az gáz és az valami rosszat sejtet, de hogy ezt BETEGSÉGNEK könyveljék el?:S Ez nagyon durva.... Szerintem egy 35 éves embernek ez a haj teljesen NORMÁLIS! Ez valami olyan hullám, amivel a kislányokat mérgezték sokáig, hogy ha nincs barbie baba alakod, akkor nem érsz semmit, ezért sokan anorexiások lettek? Vagy mi ez? Most a férfiakat mérgezik meg, hogy ha nincs 12 éves kisfiús hajad, akkor beteg vagy és kezelésre van SZÜKSÉGED? Ezek az emberek a fórumon, mindenféle gyógyszerekkel kezelik az ennél sokkal lentebb lévő hajakat is... eszem megáll. remélem nem csak én vagyok így. Kép.


[link]


[link]


[link]


Ui: Az én hajam egy picit lentebb van nála, lassabban megy fel, de ez genetika és ez teljesen NORMÁLIS.... nem értem. . . Azt még felfogom, hogy ha valakinek ijen dilije van, akkor "kezeltesse" ahogy akarja, méregdrága hajbeültetésekkel, ( úristen, lol) de ne mondja már azt másokra hogy ez egy betegség, mert nem az. Mióta ember az ember, férfi a férfi és tesztoszteron hormonnal van tele, azóta teljesen normális, ha a fejünkön a szőr, (haj) idővel, feljebb megy.... Persze vannak betegségek, a foltos hajhullás, hajszál gyengülés, elsorvadás, stb, de ezek általában hiánybetegségek miatt történnek, ez a hajforma meg természetes...


2018. jún. 15. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Na, találtam egy egész friss videót is róla. https://www.youtube.com/watch?v=F-7Nvmd0178
2018. jún. 15. 18:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaa, az én hajam is fentebb van. :(
2018. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!