Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló miatt vérzés?

Fogamzásgátló miatt vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múlthéten csütörtökön kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, életemben először. Csütörtökön volt a menstruációm második napja ( de a doki úgy mondta ha első nap annyira nincs meg kezdjem a második napon). És tegnap barnás folyásom volt egésznap, ma reggel meg rendesen mintha megjött volna megint. Pedig szedem a tablettákat, egyet se hagytam ki. Ez amiatt van hogy még nem szokott hozzá a testem, vagy valami gond van? Köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 22. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A betegtájékoztató is írja, hogy az első 3 hónapban előfordulhat, hogy vérezgetsz össze-vissza.

Egyébként nem bántásból, de nagyon-nagyon hasznos lesz számodra, ha elolvasod a betegtájékoztatót, a saját érdekedben. És nem csak emiatt.

2018. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És lehet hülye kerdes, de ilyenkor lehet használni tampont? Este fürdőbe akartunk menni ismerősökkel, és eléggé "vérzek"
2018. szept. 22. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vérzel, természetesen lehet használni tampont. Viszont a helyedben nem mennék fürdőbe. Ilyenkor nagyobb a kockázata, hogy fertőzést szedsz össze.
2018. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Végül mégis itthon maradtam.
2018. szept. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!