Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat?

Tisóczki Fruzsina kérdése:

Nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Holnap megyek életemben 2x nőgyógyászhoz és mikor 1x voltam akkor még szűz voltam de kb 2 hete elveszítettem a szűzeségemet és azt szeretném megkérdezni hogy ezt az orvos meg is említi vagy ezt nem szokták nem tudom csak kicsit félek hogy ezt meg említi-e

Mik a tapasztalatok?

A válaszokat előre köszönöm!



#Az orvos megmondja #hogy szűz vagyok-e vagy
2018. szept. 22. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért titkolod előtte?
2018. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy bemehet veled vagy nem.
2018. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyukád nem mehet be, ha nem akarod, orvosi titoktartás is létező dolog. Nem fogják ráírni a leletedte hogy “nem szűz, ha erre gondoltál, de azért a vizsgálatokból egyértelmű lesz, rákszűrést meg kolposzkópiát szűz lánynak nem nagyon csinálnak. Ha megkéred anyukádnak sem mondja el. (az én dokim nagyon örült nekem pl anno hogy én megbeszéltem anyával hogy kint megvár, mert rengeteg szülőt küld ki...ebből következtetve simán kitehetik anyukádat.)
2018. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!