Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Eleinte (amikor először megjött) még vastag betétet használtam, mert anyum is. Mostanában átszoktam a vékonyabbra, és ebből is a BeShe-t használtam mert az bevált. Most kipróbáltam a Libbreset és nekem pont tökéletes. Az a baj, hogy 700 ft ami talán nekem egy kicsit sok. 1500 ft zsebpénzt kapok egy hétre és annak a felét elkölteni szerintetek megéri? Mert én nem akarok spórolni rajta, de ugye anyum meg meg se venné nekem ezt, mert szerinte drága (ami picit igaz is). Ugye a Libresse 20 db-os 700 ft, amíg a BeShe pedig 400 Ft 20 db.

Elég nagy különbség.:"D

Ti költenétek a Libresse-re?



2018. okt. 2. 07:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2018. okt. 2. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a Libresse vált be legjobban. Azt is használom majdnem mindig. Én nagyon sok féle betétet kipróbáltam, és a Libresse vált be leginkább, úgyhogy hidd el, át tudom érezni a helyzetedet!


Hát, elég baj, hogy anyud sajnálja rá azt a pár száz Ft-ot pluszban. Igazán tudhatná, h nem érdemes a betéten spórolni, hisz ezeken a napokon fontos, h minél kiegyensúlyozottak legyünk, és nagyon sok múlhat, h milyen betéttel vészeled át! Anyukád valószínűleg azért nem vesz neked olyat, amilyet szeretnél, mert nem tudja, h mekkora különbség van egyes betétek közt. Nem tudom anyud mennyi idős, de az enyém pl eleinte még csak vattát használt mensikor, mert nem volt vagy ha volt is szörnyen drága volt a betét. Így nem tudja átérezni a helyzetedet kellőképpen. Szerintem próbáld megbeszélni vele, h neked mi lenne a jó, és ne azt erőltesse rád ami max neki jó. Ugyanis nem vagyunk egyformák, mindenkinek más és más lesz ideális. Vagy esetleg adj neki te egy libresse-t, hátha neki is annyira megtetszik, h majd olyat vesz! :) Amúgy sok fiatal azért útálja meg a betétet, mert nem olyat használnak, ami ideális lenne nekik, hanem vagy az anyukájuktól, barátnőtől stb kapnak betétet, ami attol még, h anyunak jó neki lehet, h pocsék lesz. Anno én is így jártam, anyu vette a betétet, és én is azt használtam. Vacak is volt mit ne mondjak. Ki nem állhattam. De aztán rájöttem, h túl sok választásom nincs, mert egy darabig még vérezgetni fogok, tehát vagy duzzogok és depizek azokon a napokon, vagy megpróbálom a lehető legjobbat kihozni belőle. Majd egy évembe tellett, de sikerült úgy kialakítani a dolgokat, szokásokat, praktikákat, h abszolút nem okoz gondot a mensi. Nem úgy mint jópár barátnőmnek akiknek kínszenvedés ez a pár nap, hiába mondom nekik, h keresgéljenek a lehetőségek között, mert vannak, és jó részt rajtuk múlik! Szerintem én is, ha nem kezdek el kísérletezgetni, és megelégszem az anyu féle betéttel, akkor így járok... És szerintem nagyon sok fiatal lány is ugyanígy jár, h az első pár élménye a betétekkel szörnyű, ezért kötnek ki a tamponnál, ami sok esetben nem a legjobb egy fiatal szervezet számára. De szerencsére van ellenpélda is: van egy barátnőm, akinek van 2 huga. A középső lány nappal tamponozik, estére betétezik. Plusz ugye ott az anyukájuk. A poén az egészben, h mind a négyen mást használnak, így minimum 4 fajta betét van náluk. És ez így is van rendben, h mindenki azt használ, amit szeret...

Remélem sikerül anyuddal egyességre jutni, és nem lesz kellemetlen élmény a betéthasználat!

2018. dec. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Már októbertől a libresset használom és nekem sincs gondom a betétekkel, elvagyok velük és vékonyak is szóval.

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok.

2019. jan. 22. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!