Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez lesz?

Szerintetek ez lesz?

Figyelt kérdés

Nektek mensi előtt mennyivel szokott a folyásotok átlátszó lenni?

Mert én még nem mensizek de már 2-3 hónapja átlátszó a folyásom.

Érett vagyok a koromhoz képes.

Melles és szőrös(hónaj,punci)

1,5 éve van folyásom.

Néha szédülök.

Nincsen semi féle fertőzésem

Megfog jönni?

11/L

sorry a helyesírási hibákért


2010. jún. 23. 21:35
 1/10 anonim válasza:
Én 13 éves voltam, mikor megjött. Elötte semmi jel nem utalt rá, csak hirtelen betoppant a mikulás. Honnan tudod, hogy nincs fertőzésed? Voltál orvosnál?
2010. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy megfog jönni a menstruációd.
2010. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Kedves első Válaszoló! Ha a Kedves Kérdező lánynak lenne valami fertőzése, akkor nem átlátszó folyása lenne, hanem, sárgás, vagy zöldes esetleg habos, és kellemetlen illata lenne. Viszketne, égne, csípne a puncija. De Ő ezeket nem írta.
2010. jún. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem csíp,nem viszket,nem ég,nem sárgás a folyásom és nem is zöldes ,és nincs szaga sem.
2010. jún. 24. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már 10x megkérdezted..ugyan ezekkel a ,,tünetekkel,, csak más sorrendbe..ha egyszer megkérded ,és válaszolnak rá nem vagy megelégedve..??

lehet hogy megjön ..istenem de nagy cikk..nem lesz semmi..és ne várd úgy,mert nagyon nehéz lesz ez után egy heted minden hónapban..szóval fölösleges várni..


27L

2010. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell szegény kislányt ijesztgetni? Van, aki nehezen, viseli, van, akinek meg sem kottyan. De ez akkor is teljesen természetes dolog!!! Hozzá tartozik a női szervezet egészséges működéséhez!
2010. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Máshová menj szórakozni légyszi a kérdéseiddel. Ne válaszoljatok rá, mert kamuzik!
2010. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miért kamuznék,ezt nem értem?!
2010. jún. 24. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne foglalkozz a rosszindulatúakkal!
2010. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatú, csak egy picit olvasd át a fórumot és akkor rájössz. Az előző kérdéseket.
2010. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!