Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy anyukám 16...

Normális hogy anyukám 16 évesen nem engedi, hogy borotváljam magam és hogy tisztasági betétet használják?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött ez a konfliktus mikor már igencsak szőrös voltam mindenhol, hogy felhoztam a témát, hogy elkezdenek szőrteleníteni erre azt a valaszt kaptam hogy szó sem lehet róla majd ha elmúltam 18 éves azt csinálok amit akarok. Egyszerűen szornyen érzem magam strandra se járok és tesin is alig merek átöltözni mert mindenhonnan kilóg a szőr de nem képes felfogni hogy nekem ez így nem komfortos.

Mit tudnék tenni hogy megengedje?



2018. okt. 19. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azzal a betéttel? Anyud nem nőből van, hogy nem tudja hogy az mire való? Vagy nem használja? Hmm...
2018. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Anyádnak kezét lábát nyokolom hogy nem engedi az őn sanyargatást.
2022. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 4 évvel ezelőtti kommentemre most kaptam egy privit, hogy az illető ezért már nevelőotthonba adná a lányát.

Gratulálok.


Gondolom, ha majd elveszti a szüzességét, akkor meg fel is akasztaná... Érdekes család...

2022. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dávid86 ***** válasza:
Én is ugyanezt kaptam Sp0ngyab0b felhasználótól, aki egy troll lehetett mert törölték. 10-es voltam
2022. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dávid86 ***** válasza:
12! Milyen önsanyargatás?
2022. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!