Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Késik a menstruáci...

Mit tegyek? Késik a menstruációm 3 napot, miután lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül.

Figyelt kérdés
Megpróbálom leírni viszonylag összeszedetten ezt az egészet. Nos, lefeküdtünk a barátommal óvszer nélkül, összesen 3 menet volt egymás után, kisebb szünetekkel. Én naívan bíztam benne, mert az előző kapcsolatában is óvszer nélkül csinálták kövel évig és semmi baj nem történt belőle. Ez az egész 3 napja történt (pénteken) most hétfő van és nekem szombaton kellett volna, hogy megjöjjön. Általában szokott késni, hol kevesebbet hol pedig többet, anyukám szerint ez az én koromban természetes. Szóval, visszatérve most nem tudom, hogy mit csináljak, mert nagyon ideges vagyok és teljesen ráparáztam erre az egészre. Folyamatosan pisilnem kell, de én arra is gondolok, hogy lehet, hogy felfáztam. Terhességi tesztet akarok majd venni, de nem tudom, hogy az mutatna-e ki valamit ilyen rövid idő után, szerintetek? 19/L
2018. okt. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy 3 nap alatt meg nem fog beágyazódni, tüneted pláne nem lesz . Tesztet felesleges venned meg. Lehetsz terhes ,de ha most késik az nem attól lesz.
2018. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 évesen ennyi eszed van? Aki nem akar gyereket, az védekezzen. Például gumival. Terhestünet a 6. héttől van, úgyhogy nem érezhetsz semmit. Tesztelni az aktus után minimum 14-18 nappal érdemes. Borzasztó, hogy ennyi idősen fogalmad nincs a saját tested működéséről.
2018. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy azon a napon teherbe estél.
2018. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!