Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon lehetek terhes?

Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pénteken megjött a havim. Barnás folyád aztán szépen átment élénk piros menstruáciòba. Szombat reggel görcsökre èbredtem,amíg elértem a fürdőszobáig tiszta vér lettem. Vasárnap elmúlt és ma megint élénk vörös menstruációm van kisebb alvadt vérrögökkel. (Nagyon erős havim szokott lenni és ez az utolsóc2 havi mensi elèg gyenge ahhoz képest,egy nap 2-3 betètet használok el)
2018. okt. 22. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem a terhesség jele.
2018. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha élsz nemi életet és nem védekezel, akkor lehetsz terhes.

De azért még mindig az egyik alapvető dolog, ha valaki terhes, hogy nem menstruál. Ha te menstruálsz, ráadásul ilyen erősen, akkor tuti nem vagy terhes. Vagy ha az voltál, akkor most már biztosan nem vagy az.

2018. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan cikket olvastam ahol leìrták hogy havi vérzés mellett is lehet egy nő terhes.
2018. okt. 22. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de az a vérzés nem olyan, mint a megszokott vérzés és sokkal ritkább, mint ahogy azt gondolják.
2018. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval amit leírtam nem utal arra?
2018. okt. 22. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem arra utal.

Az utalna arra, ha egyáltalán nem lenne vérzésed.

Akinek terhesség alatt ilyen vérzése van, mint neked, azt vetélésnek hívják.

2018. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!