Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülésnél bennem felejtették...

Szülésnél bennem felejtették a méhlepény egy részét! Szerintetek perelhetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

lett bajod?

akkor meg minek?

2010. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Orvosi műhiba. A dokinak minden esetben ellenőrizni kell, hogy teljesen kijött e a méhlepény, mert akár halált is okozhat a benn maradt darab. Viszont, az előttem szólóval egyet kell értenem, hogyha nem lett komoly bajod, akor nem igazán értem a per dolgot.
2010. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A férjem ügyvéd....hidd el totál felesleges.80%-ban mindig az orvosok mellett állnak.Kell neked az évekig tartó herce-hurca?
2010. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tüdőembóliát kaptam, a babámmal 2 napig voltam csak itthon. Az intenzíven 8 napot 7-et a belgyógyászaton, a tejem sajnos elapadt:-( szoptatni már nem tudok. Szülés után szóltam a kórházban hogy nem kapok levegőt, 2 orvos is megvizsgált, majd adtak algopyrint.:-( A gyulladásos értékeim nem javultak ezért csináltak egy hasi ct-t és észrevették, hogy van ott valami. Műtét, egészségügyi küret, majd egy csövet is a hátamba vezettek mert az embólia miatt majd egy liter folyadék lett a tüdőmbe. És a lelkiekről ne is beszéljek..... A gyógyulás félévig is eltarthat, folyamatos vérvétel (a vérhigító miatt) stb.
2010. jún. 24. 20:32
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és a II.Női Klinikán szültem (császárral), és a Bajcsyba kerültem vissza.
2010. jún. 24. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
ÉN A HELYEDBEN EGY PERCET NEM KÉSLEKEDNÉK!NAGYON HANYAG ORVOS LEHETETT AKINÉL SZÜLTÉL.SZERINTEM NYUGODTAN PERELD BE!NEM CSAK ÖNMAGAD MIATT,HANEM MÁSOK MIATT IS MERT EZ BÁR MIKOR ELŐFORDULHAT MÉG EGYSZER MÁSSAL IS!IGY HA MEGNYERED A PERT MÁSOKAT IS MEGÓVHATSZ EZEKTŐL A DOLGOKTÓL!
2010. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul fogadott szülész-nőgyógyász, hozzá jártam terhesgondozásra ami nem volt olcsó, és persze nála egy szülés 100.000 ft (ezt konkrétan megmondta). Egyébként meg nő az illető és van 4 gyermeke. Szóval nagyon bíztam benne...És ami nagyon feldühített, kaptam tőle egy smst amiben azt írta hogy nagyon sajnálja ami velem történt de majd ha hazamegyek a babámhoz mindent elfelejtek, Visszaírtam neki hogy ha a doktornő feküdne itt egy embóliával egy egészségügyi kürettel és egy csővel a hátában nem hinném hogy csak úgy pikk-pakk elfelejti, és miért nem figyelt jobban. Erre ezt írta: Baj történt nem hiba, és higyje el a császár során mindent megtettünk többet is mint máskor. Na erre kiakadtam mi az, hogy TÖBBET IS MINT MÁSKOR???? Hisz végig fenn voltam semmi életveszélyes dolog nem történt, semmi többet nem kellett volna tenni csak rendesen kiszedni belőlem mindent:-( Szóval igazából ez volt az az sms ami betette a kiskaput, és az hogy annyit nem kaptam tőle hogy: neharagudjon! Nem értem miért kell tagadni, hisz a zárójelentésben feketén-fehéren le van írva.
2010. jún. 25. 08:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű, nagyon sajnálatos ami veled történt. Szerintem ez konkrétan az orvos hibája, ráadásul az életed is veszélybe került. Szerintem pereld be, megérdemli!
2010. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kórházat perelheted. Az orvost nem.
2010. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az orvost miért nem?
2010. jún. 25. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!