Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem? Tanácsok hogy...

Mi lehet velem? Tanácsok hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 1 éve van meg. 22.én kellet volna megjönnie hajnalba (kivétel nélkül hajnalba szokott megjönni) de semmi. Most több lett a fehér folyásom, és fáj a pocim, a mellem viszont nem feszül mint máskor. Kicsit a fejem is fáj. Elég levertnek érzem magam, de lehet ez már az elkeseredés miatt van, mert így szinte biztos hogy egybe fog esni valamelyik nagyon fontos programommal (hétfőn és pénteken is lesz).

Szerintetek mi lehet velem?

Pár hasznos tippet tudnátok adni ha moziba megyek, hogy éljem túl az erős vérzést és a folyamatos görcsöket?


2010. jún. 25. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem viszket, vagy, csíp a puncid? Lehet, hogy valami fertőzés. Hogy megnyugodj, inkább menj orvoshoz.
2010. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csíp vagy viszket. Szerintem normális minden mensim előtt ez van.
2010. jún. 25. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted a punciddal, akkor tényleg normális. Ne aggódj!
2010. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!