Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kor felett "ciki"...

Hány éves kor felett "ciki" megmondani a nőgyógyásznak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, de félek, ha nem szólok, abból baj lesz. Egy ujjam sem megy fel, ovukor nagyon max. 1.

2018. nov. 11. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Sosem ciki megmondani!

Mindenképp szólj, ne egy ultrahang fejjel vagy más orvosi eszközzel veszítsd el a szüzességed...

2018. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,őszintének kell lenni.
2018. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, egy normális ember, orvos emiatt nem fog lenézni, vagy ilyesmi, neki ehhez semmi köze, hogy miért vagy még szűz. én is későn vesztettem el, addigra persze voltam már nődokinál párszor. Nekem mindig normálisan álltak hozzá, pedig nem is mindig fizetős dokinál voltam. Mindenképp mondd el, a vizsgálat szempontjából nem mindegy, mert ha szűk vagy, és nem szólsz, szerintem baromira fog fájni. Meg tényleg ne egy orvosi eszköz "vegye el" a szüzességed (igen, tudom, az számít annak, ha pasi csinálja, de akkor is).
2018. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell mondani, és nem ciki még több évesen sem.
2018. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Egyik jó barátunk nőgyógyász. Egyszer mondtam neki, hogy anno milyen kellemetlenül éreztem magam, amikor 20 évesen szólnom kellett, hogy szűz vagyok (neki, mert előbb volt az orvosom és úgy vált barátunkká). Röhögött, hogy jó nagy hülye voltam. Neki es a kollégáinak egy olyan info ez, amit pár percig tárolnak és felejtenek is el, és csak azért fontos nekik, hogy vizsgálatnál oda tudjanak rá figyelni, de nem tartják viccesnek. Vizsgált már 30-40-50-60-70 éves szüzet is. Egyszerűen nem érdekli. Minden nap egy őrült mókus kerék rengeteg szakrendeléses vizsgálattal, 1-2 szüléssel, műtéttel. Nincs ideje se rá, hogy ilyen apróságokon elmerengjen. Úgyhogy nyugi.
2018. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor nem ciki, de mindenképpen szólj. Nyilván az orvosnak 14-18 éveseknél azért eszébe jut rákérdezni magától is, de bizonyos kor felett már nem feltétlen. Ettől még nem ciki, csak érdemes szólni.
2018. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100
2018. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!