Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fájdalmas menstruáció?

Nagyon fájdalmas menstruáció?

Figyelt kérdés
Ha megjön iszonyatos fájdalmaim vannak, annyira, hogy felkelni is alig bírok. Már rengeteg fájdalomcsillapítót kipróbáltam, de egyszerűen nem hat. Melegvizes palackot is mindig használok, de sokat nem segít. Valami ötlet, hogy mit kéne tennem? :(
2018. nov. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nőgyógyászhoz elmenni, mert ez nem egészséges!
2018. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Régebben nekem is annyira erős görcseim voltak, hogy többször, ha nem otthon tört rám, összeestem. És nagyon erős volt a vérzésem is a 2-4. nap között. Nőgyógyásznál többször voltam, de nem mondtak semmit, nem vizsgáltak meg rendesen. Az egyik fogamzásgátlót írt fel, az áldás volt, valóban megszüntette az összes kellemetlen tünetet. Viszont a mai napig sem tudom, hogy mi volt velem. Mikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nem sokkal utána terhes lettem, a gyerek után pedig kitágul ugye a méh, és már nem tud annyira görcsösen összehúzódni, így elviselhető a menstruáció. Nyilván téged rendesen ki kellene vizsgáltatni egy normális nőgyógyásszal, aki megtalálja az okot. Nekem egyébként a fájdalomcsillapító csak úgy segített, ha éhgyomorra vettem be, és rögtön utána 1-2 órára lefeküdtem.Ha teli gyomorral szedtem be, akkor szinte egyáltalán nem használt.
2018. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Vagy simán lehet endometriózis. Az okoz ilyen tüneteket. Megszüntetni csak műtéttel lehet, vagy hormonálisan leállítják a ciklusodat, ami ha fiatal vagy és nem volt még gyereked, nem előnyös.
2018. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!