Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonkábelt visszavesznek...

Telefonkábelt visszavesznek ilyen állapotban, ha megvan a nyugta? (a kép csak illusztráció) Kb két-három hónapos a kábel. Nem értem miért ment így tönkre. Nem azt mondom, hogy rettentően vigyáztam rá, de nem is dobáltam össze-vissza.

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 13. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, a tartozékokra nem érvényes a garancia. Amúgy nem kell nem vigyázni rá, elég silány minőségű lighning kábelt kapunk minden eszközhöz. Érdemes egy jobb minőségű, kompatibilis kábelre beruházni, ami nem foszlik szét pár hónap alatt (mondom úgy, hogy nekem 3-4 éves kábelem is van, amivel nincs gond, de a panasz nem egyedi, sokaknak nagyon hamar szétmegy anélkül, hogy agyonhasználná).
2018. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!