Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmás beteg lettem de nem...

Asztmás beteg lettem de nem kaptam felvilágosítást milyen fajta és mit tegyek legközelebb ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A gyógyszereket tudom mit hogy kell szednem de mire figyeljek oda. Nem allergiás asztmám van hanem amikor megfázok beszűkül a tüdőm és fizikai terhelésnél nem kapok levegőt kaptam ventolint munkahelyen 3x befújás de nem hatot így korházba kerültem ott a vénás tüdőtágító,oxigén segített meg a szteroid ekkor állapították meg asztmás lettem. Azt tudom hogy ősszel,télen és tavasszal vigyázzak de hogy hogyan meg mint azt nem tudom.

#asztma #tüdő #asthma bronchiale
2015. máj. 15. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérjél oxigénpalackot, a többiben segítek. Elmondom,hogy mit és hogyan csinálj. És ha megfogadod tanácsaimat, nem kell életed végéig görcsölni a betegségek miatt. Néhány év múlva egészséges lehetsz!
2015. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Buteyko módszerrel hetek alatt ki tudsz gyógyulni belőle! (keress rá)


Itt egy kis bevezetés:

[link]

2015. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!