Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 38 hetes terhes vagyok és már...

*Barby* kérdése:

38 hetes terhes vagyok és már majdnem egy napja nagyon rosszul érzem magam. Nagyon szédülök nagyon fáj a fejem és nagyon fáj a gyomrom is, egész éjjel nem aludtam semmit csak napközbe egy pár órát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Enni is alig tudok nagyon keveset eszek mert éjjel mindent kihánytam amit ettem és mindentől fáj a gyomrom és hányingerem van.

2018. nov. 20. 23:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7.válaszoló: Köszönöm!
2018. nov. 21. 19:48
 12/17 A kérdező kommentje:
8.válaszoló: Nem mert pihentem, sokat ittam meg megpróbáltam minnél többet enni és igy egy kicsit jobb lett szerencsére, de mondták hogy lehet hogy ez annak a jele hogy nem sokára meg fog születni. Olyanok mondták akik már szültek többször is.
2018. nov. 21. 19:52
 13/17 A kérdező kommentje:
9.válaszoló: Ha nem tudsz segíteni akkor szerintem bántani nem kell a másikat. Mert szerintem senkinek nem esik jól ha bántják vagy ha ilyeneket irogatnak neki mint te nekem. Szerintem neked is rosszul esne ha neked irnának ilyeneket vagy ha téged bántanának.
2018. nov. 21. 20:00
 14/17 A kérdező kommentje:
10.válaszoló: Hát...változó. Van amikor jobb és van amikor rosszabb. De szerintem ez annak a jele hogy nem sokára mehetek szülni. Abból gondolom hogy más anyukák is ezt mondták. De őszintén nagyon félek a szüléstől meg attól hogy mi lesz előtte meg utána.
2018. nov. 21. 20:04
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy felelőtlenség,hogy nem mész dokihoz. A gyerekről és rólad van szó!!! Nem vagyunk egyformák tehát valakinél ez valakinél az van nem lehet így csinálni ahogy csinálod

Nem sértésből írjuk csak idegesítő ahogy gondolkodsz...

Nyilván senki sem szeret dokihoz járni és mindenki tart a szüléstől! Itt nem csak rólad van szó hanem a babádról is

2018. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15.válaszoló: Tudom és igazad van.Holnap beszélek a védőnőmmel, hogy ő mit tanácsol.Holnap azért nem orvoshoz megyek először hanem a védőnőmhöz, mert amikor voltam nála és beszéltem vele akkor azt mondta hogy ha bármi baj van akkor szóljak neki és hogy akkor ő majd megvizsgál és hogy csak akkor kell bemenjek a kórházba ha szerinte nincs rendben valami. De hála istennek eddig minden rendben volt.Lehet hogy igazad van és lehet hogy nem sértésből irjátok amiket irtok meg lehet hogy idegesítő ahogy gondolkodok, de akkor is rosszul esnek a bántások. Mert tényleg félek a szüléstől nagyon meg hát őszintén ettől az egész babás dologtól is. Tudom hogy én vállaltam meg hogy nekem kell gondoskodni róla de nagyon félek.Nem tudom hogy más is érzett-e ilyent vagy hogy más is volt-e igy.
2018. nov. 22. 01:47
 17/17 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális dolog, hogy félsz az újtól, de majd belejössz. Viszont az orvostól azért nem kellene félned, mert ő az, aki érdemben segíteni tudna (nem pedig az internetes fórumok látogatói). Nem tudom, hány éves vagy, de a gondolkodásod és tájékozatlanságod alapján fiatalnak tűnsz nagyon. Eleve azt sem értem, 38. hétben hogy lehet olyat kérdezni, hogy mi az a placenta. Én 21 vagyok, soha nem voltam terhes és nem is tervezek jó ideig, de azért az alapvető műveltséghez hozzá kellene tartoznia annak, hogy tudjuk, hogy mi történik szüléskor (azt ugye tudod legalább, hogy a kisbabád születése után azt is ki kell majd nyomnod?), ilyenekkel tisztában lenni kb. olyan, mint a laikus újraélesztést tudni. Csak az nincs tisztában vele, aki a beszűkült látóterével csak előre képes nézni, jobbra vagy balra nem. Tudom, hogy ez lepontozás lesz, de nem tudtam magamban tartani.

Remélem, van párod és családod, akik támogatnak.

Jobbulást és komplikációmentes szülést.

2018. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!