Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 év szünet után szeretném...

1 év szünet után szeretném újraszedni a fogamzásgátlót. A nőgyógyász újra elküld ilyenkor vérvételre?

Figyelt kérdés

Dienilley-t szedtem 2 évig, tavaly abbahagytam a szedését, másképp védekeztünk. Most szeretném újrakezdeni. Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, felírja majd ugyaneztm vagy megint kell a trombózisra való hajlam szűrése?

Vagy szedjem el szedni a Dienille-t magamtól, ha bemegyek a háziorvoahoz felírja? Doboza megvan a Dienille-nek


2018. nov. 4. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól ne szedd újra. 1 év sok idő, sok minden változhat. Bizonyos időközönként fogamzásgátló szedése alatt amúgy is javasolt a vérvétel, nem csak az elkezdése előtt, tehát valószínűleg el fognak küldeni, illetve alap, hogy évente rákszűrésre járj, ezt pedig a háziorvosod nem gondolnám, hogy el tudná végezni.
2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A háziorvos felírja, nekem is ő szokta felírni, de javaslom inkább, hogy a nőgyógyászoddal konzultálj, ne saját magadtól írasd fel.
2018. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!