Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már úgy, hogy elkezdt...

Voltatok már úgy, hogy elkezdtetek szedni egy fogamzásgátlót és nem bírtátok és még mielőtt elfogyott volna abba kellett hagyni?

Figyelt kérdés

Konkrétan: hányinger, szédülés, rossz közérzet, fáradtság, hőhullámok, hasmenés és a második hétre bal lábba feszülés, zsibbadás.

Kivizsgálás után negativ eredmény trombózisra. Az ottani doki azt mondta azonnal hagyjam abba, igy nem szedhetem. A dokim meg, hogy szedhetem tovább máskülönben össze zavarodik a menszesz.



2018. szept. 17. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt. Abba lehet hagyni egyébként levél közben is. Nem a menzesz fog összezavarodni tőle, hanem a ciklus. Ezért célszerű végigszedni az adott levelet.
2018. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló szedése alatt nincs menszesz, jobb ezzel tisztában lenni.

Nekem is hasonló tüneteim vannak, az utolsó levelet szedem éppen, ha ez elfogy nincs tovább tabi.

Mire kaptad a gyógyszert konkrétan? Terhesség elkerülése érdekében, vagy erős menstruációra "elfedésképpen"?

2018. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Konkrétan nekem is a doki azt mondta azonnal hagyjam abba. Persze egy megvonásos vérzés az abbahagyás után pár napra jelentkezik, de semmi más, csak jó közérzet, megnyugvás a következménye. Ez a hormon durva beavatkozás a szervezet hormonrendszerébe.
2018. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erős görcsökre meg cisztára kaptam ezt a gyogyszert. Ez az első levelem belőle. Dolgozni se tudtam menni tőle annyira rosszul voltam már. Őszintén én ebbe a pár napba míg szedtem végig vetettem is. Minden nap volt. Nem merem így ezt tovább folytatni meg akkor is ha be kellene szednem. A lábam majd szét robban.
2018. szept. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!