Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérjek másodvéleményt?

Kérjek másodvéleményt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy igen komplikált problémám van. Sokszor fájt a hasam, menzesz alatt is, az orvosomnál ultrahangon cisztákat láttak, doki szerint pcos, kaptam rá fogamzásgátlót. Tudom hogy nem ez a kezelése, de előtte is szedtem, most csak másik fajtát szedek így. Tegnap voltam kontrollon, de a ciszták ott vannak még mindig, meg még valamit látott, éd azt mondta meg kell műteni, vagyis diagnosztikus laparoszkópia kell mert úgy látja lehet mégsem pcos, hanem valami más lehet a háttérbe (ami nem endo) de hogy pontos diagnózist adhasson kell a műtét. Nagyon megbízom ebben az orvosban, régóta járok hozzá, sokat segített rajtam korábban is, de ezt most így nem tudom. Tényleg így megy egy műtéti javaslat? Hogy az orvos ha nem tudja eldönteni mi van, vagy azt hiszi rosszul kezeld inkább beír műtétre? Szerintetek érdemes kikérnem egy másik orvosnak a véleményét is?
2018. nov. 23. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tegnap voltam kontrollon, de a ciszták ott vannak még mindig, meg még valamit látott,"


Mit? Mit ír a leleted? A PCOS-t csak UH alapján mondták ki? Egyáltalán mi a fő panaszod?


Ez így elég kevés.

2018. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, menj el másik orvoshoz is. Egy orvos nem orvos.
2018. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!