Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi gondok, de miért?

Hüvelyi gondok, de miért?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja volt bajom amiknek a tünetei ez voltak:

bő folyás

égető érzés

túros állag


Meg is állapították,hogy gombán van..adtak gyógyszert és elmúlt.


Valószínűleg azért alakult ki mert szappannal mostam a hüvelyemet. Most viszont fogalmam sincs mitől de megint viszket,fáj, és sok a vizelési inger (ezek a tünetek hál isten sokkal lágyabbak mint az előzőnél. Az előző gondomnál voltam olyan hülye és mikor viszketett megvakartam)


De azóta már átváltottam intimmosakodóra.

Felfázásra meg nem tippelek mert a vizelés nem fáj...csak a hüvely kicsikét...


Akkor még is mitől alakult ez már megint ki? Szoros fehérnemű miatt? Min változtassak, hogy ne alakuljon ez ki megint?

Itthon is ha tehetem fehérnemű nélkül vagyok



2018. nov. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a hüvelynek van egy öntisztulási folyamata , ezért nem szabad kimosni. Akkor teljesen felborul az egészséges védekezési mechanizmus és jönnek a betegségek, fertőzések.
2018. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát ha az intim mosakodóra azt írják,h "nőgyógyászatilag tesztelt" akkor ártani nem árthat nem?
2018. nov. 28. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem akarok senkivel vitatkozni de az mind a gyógyszer ipar reklámja. Biztos van ami melette szól, de többet árt mint használ.

Reggeltől estig egyebet se lehet a tv-be, rádióba hallani mint mire milyen gyógyszert szedjen az ember.

Ha ezeknek csak a negyedét beszedné az ember már kinyúlna tőle.

2018. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem válaszolónak, simán lehet az intim mosakodótól is, nem feltétlenül teljesen jó az sem. Én is azt mondom, a hüvelyt legjobb tiszta vízzel mosni, körülötte lehet óvatosan mást is használni.

Amúgy: volt-e hüvelyflóra visszaállítás? Kimostad-e a fehérneműket magas hőfokon? Használsz-e tampont? Nem nyúltàl-e oda megmosatlan kézzel? Mennyire szellőző fehérneműket, nadrágokat hordasz? Partnered volt e kezelve, ha van?

2018. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hüvelyflóra visszaállításnál mint kell tenni? Nekem csak gyógyszert írtak fel meg kenegettem canestennel.

Használok tampont.

nem.

hát nem nagyon szellőzőket...elég szorosakat hordok de ha itthon vagyok akkor semmi sincs ami gátolná,hogy szellőzőn.

Partneremnek be kellett vennie abból a gyógyszerből egyet amit kaptam.

2018. nov. 28. 18:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Illetve most pl nem fáj így, hogy csak egy nagy póló van rajtam

De reggel mikor nadrágban mentem dolgozni akkor éreztem, hogy kissé éget

2018. nov. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!