Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Erős hüvelyi folyásom...

Lányok! Erős hüvelyi folyásom van, az orvos szerint normális. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval 12-3 éves koromban kezdődött az egész, amikor a hüvelyemből sárgás fehéres váladék kezdett folydogálni. Már akkor is nagyon megijedtem, azt hittem valami baj van velem, ezért nem mertem senkinek sem szólni. Tizenhét éves koromban rászántam magam és elmentem orvoshoz vele, de a nőgyógyász azt mondta ez természetes, használjak intim mosakodót aztán jó lesz az. Na hát, a helyzet nem javult egyáltalán, ugyanannyi jött, mint előtte. (A mennyiségét tekintve úgy kell elképzelni, hogy két kis tisztasági betétet is el tudok használni egy nap)

Ezért elmentem egy onkológushoz, ő is ugyanezt mondta, írt fel nekem gyógyszert, amit szedtem, de ugyanúgy nem volt értelme. Szóval 18 évesen megint visszahúztam az orvoshoz, mert elég gáznak éreztem ezt a dolgot, főleg, hogy a többi lány egyáltalán nem panaszkodott hüvelyi folyásra, és bár még nincs barátom, a későbbiekre nézve elég gáz tud lenni ez a helyzet. Persze, tudom, hogy odalent senki sem rózsa illatú, de azért nem hinném hogy minden nő így van, mint én.

Valaki tudna segíteni? Ez normális? Vagy ha nem, akkor mit kéne tennem?


2018. nov. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos mennyiség, ami belefér normális fogalmába. Ha kenetvétel nem igazolt gyulladást, gomba jelenlétét, baktériumot, akkor sajnos el kell fogadnod, hogy te a "bővérű menyecske" köreibe tartozol :) Esetleg használhatsz olyan kúrát időnként, ami a hüvely természetes, saját baktériumflóráját támogatja, helyreállítja. Vény nélkül vásárolhatsz patikában, többféle van, sajnos nem olcsók...
2018. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig normális ez is. Nekem is erős hüvelyi folyásom van, tisztasági betét nélkül sehová sem megyek. Én is voltam orvosnál. Nekem egész napra elég 1 tisztasági betét. Egy kicsit tudom csökkenteni azzal, hogy nem használok odalent szappant, tusfürdőt vagy egyéb vegyszeres dolgot. Lehet kapni kimondott olyan tusfürdőt ami ebben segíthet.
2018. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván normális, több orvos is ezt mondta. Minden nőnek van fehérfolyása. Így tisztul a hüvely. Ez védi a fertőzésektől. Nincs semmi bajod. Egy értelmes pasi ezzel tisztában van.
2018. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

45 éves vagyok. Mindig volt fehérfolyásom. Tisztasági betét nálam alap. Teljesen normális, és nem is baj ha van, hiszen természetes módon tisztul a szervezeted. 45 évesen szültem 2 gyereket. Soha nem volt semmi nőgyógyászati gondom. Utoljára 15 évesen volt gombám, azóta se. Se ciszta, semmi. A menstruációm is pontos.

Nőgyógyász csak évi egyszer lát, mert eljárok kötelezően a rákszűrésre. Szóval nézd a jó oldalát az egésznek.

2018. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ott törd szét a tojást, és akkor nem folyok semmilyen sárgás-fehéres cucc.
2018. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!