Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé "pihés" az arcom, mit...

Eléggé "pihés" az arcom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pici szőke szőrök vannak az arcomon, ami nem is annyira látszik, csak közelről és, ha rásüt a nap. Engem nagyon zavar, mit csináljak vele? Gyanta? Valamint mi okozhatja ezt? Egészségügyi probléma jele lehet?

2018. dec. 6. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek pihés az arca, ez teljesen normális.

Ha nem erős, és nem sötét a színe, azaz nincs bajszod/szakállad, akkor nem kell vele tenned semmit, többet ártanál mint használnál vele.


Ha rendes kemény szőrszálakról is szó van, akkor hormonproblémát jelez, és érdemes vele dokit felkeresni.

De a pihék normálisak.

2018. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. ilyen tényleg mindenkinél van, normális, és senkit nem szokott zavarni, a férfiakat se (nyilván, ha "bajusza" van a nőnek az ajka fölött, az más tészta). Túlságosan rágörcsöltél erre a kérdésre.
2018. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én néha leszedem krémmel az egészet.Az erősebb szálakat kihúzom csipesszel, a többit krémmel. L.
2018. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!