Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi vált be a szemölcsökre?

Kinek mi vált be a szemölcsökre?

Figyelt kérdés

A nemi szervemen vannak közönséges szemölcsök tehát nem condyloma így a nőgyógyász nem is írt fel semmit :/

Bőrgyógyász azt mondta kenegessem azzal az ecsetelővel amit a kezemre is használok..azt már egy hónapja használom ami párat le is vitt,de már szét marta a bőrömet..Tudom hogy önmagaban a kenegetes kevés ezért gyógyszert is szedek

De van valaki akinek bevált viszonylag "rövöd időn belül" valaki krém vagy ecsetelő? :/

Már nagyon kétségbe vagyok esve :/

Ma az ecettel kezdtem a kenegetést.

1-2 hetet várok hogy van a javulás de ha ettől sincs akkor már nem tudom mit próbáljak ki :/ Kérlek titeket tanácsoljatok valamit ami tényleg jó :/

Esetleg vérehulló fecskefű kivonat? Azt használt valaki?

Valakinek bármi tapasztalat?



2018. dec. 18. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a frissen szedett verehullo fecskefu lohasztotta le de persze ez most neked nem megoldhato csak tavasszal. A tesom viszont a gyogyszertarban kert valami fagyasztos kremet, regen nagyon reklamoztak utana kereshetsz nemtudom hogy arulnak e meg olyat.. annyit tudok hogy a szemolcsot a gyokerenel lefagyasztja es leesik. Neki nagyon bevalt
2018. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,esetleg meg tudnad kerdezni a tesodat mi volt a krem neve?

Ha nem okozok vele nagy problemat

2018. dec. 18. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia kerdeztem de sajnos o sem emlekszik.. annyi van meg neki hogy a mamank vette meg isten tudja mikor neki es rakente es egy ido utan osszement majd leesett.. nagyon nagy reklamja vokt regen biztos van valami rola a neten
2018. dec. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nemi szervre én úgy tudom vérehulló fecskefűvet nem is lehet tenni csak a condyline van rá és az isoprinosine immunerősítő. Én anno két évig szenvedtem vele. Ma már van lézeres kezelés erre.immunrendszert kell erősíteni hogy ne jöjjön ki több igazából a saját bőrödre is kerülhetett az ecsetelőből azért marta szét. Ecettel neked mert felesleges.
2018. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami fagyaszt az a wartner viszont azt se való nemi szervre.
2018. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat most olvasom hogy nem condyloma akkor a wartnernek van ami fagyaszt..ha a szemeremdombodon van.vagy a wartner stift par nap alatt leszedte nekem a kezemről.ket fajta van a wartnerből
2018. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,isoprinosinet szedek és verrumal ecsetelővel kenem,de már egy hónapja szenvedek vele és hiában van javulás az nagyon minimális..Ez egy rémálom..Azt sem értem hogy az orvos hogy nem adhatott semmit..Kértem a condylinet de mivel közönséges szemölcs így azt nem adhatták ki :/ Wartnert már korábban a kezemre használtam és semmi hatása nem volt :/
2018. dec. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!