Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyünk menjünk nő gyógyás...

Mit tegyünk menjünk nő gyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a szűz barátnőmmel másfél év után el jutottunk odáig hogy le akarunk feküdni mindent ahogy kell meg történt orgazmusig nyaltam

Az mutató újjam is faj ha a hüvelyébe helyezem és mintha valami púp lenne a hüvelyébe a hüvelyetől olyan 1 2 ujjnyira


2018. dec. 30. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Az sztem a méhszáj attol nem kell megijjedni. Az viszont aggodalomra ad okot ha egy ujj annyira faj neki.
2018. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvos! Biztos ami biztos. Inkabb a doki mondja azt, h felesleges volt elmenni ezzel, minth késő...
2018. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon megvastagodott a szűzhártyája. Vagy doki, vagy nagyon ügyesnek és türelmesnek kell lenned.
2018. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
29%
Ha a has felőli oldalon volt, és enyhe púp, akkor az a G-folt.
2018. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Alul van a az a dombosság és mintha a huvely bemenetnél valami lógna ki valami hús darab csak igy halkan tiszta egészséges lány szóval nem tudom mit csináljunk
2018. dec. 30. 23:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Viszont szűz hártya nem szakadt át nem sportolt olyat amitől át szakadhatna és sose ujjazta magát mivel nagyon szűk
2018. dec. 30. 23:58
 7/15 anonim válasza:
59%
Ha nemi életet tervez, akkor is ajánlatos előtte nőgyógyásszal beszélni. Mindenképp menjen el, nézesse meg magát.
2018. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Hüvelybemenettől 1-2 ujjnyira befelé még csak nem a méhszáj van. A G pont lesz az, ahogy 4-es írja. Ha olyan, mint egy nyelvtisztítós orbit cukorka érdes felülete, akkor tuti az.

32/f

2018. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A hata felőli rész a g pont ?
2018. dec. 31. 00:22
 10/15 A kérdező kommentje:

Meg ez nem olyan kicsi

Ahogy be nyúlok neki már értődik is egy fel ujjnyira és 1 ujjnyi hosszú vagy kevesebb nem nagyom tudtam koordinálni mert egyből szolt hogy vegyem ki

A szűz hártya lehet a hát oldali részen alul a mely falán?

2018. dec. 31. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!