Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit tegyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon furcsa mostanság és dugdossa a telefonját. Gyanakodtam hogy van valakije de nem mondott semmit. És egy idő után szakítani akart mert nincs már meg az a lán ami volt. Azért mert szerinte nem szeretem. Majd kiderült hogy smárolt a. Legjobb barátjával. De én nem hharagudtam meg hanem meg akartam beszélni. Mert én még ezek után is mindennel jobban szeretem!

2015. márc. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már papucs , csal téged össze vissza. Meg csalt! Hülye vagy hogy még vele vagy? Mert szerintem nem és jobbat érdemelsz. Dobd ki legalább ez maradjon meg neked.
2015. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én meg alig foglalkoztam vele és meg akkor is szeretem!
2015. márc. 18. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeret téged, akkor veszett fejsze nyele. Tudsz abban a tudatban élni, hogy csak azért van veled, mert éppen nincs jobb, és amin lesz, le fog lépni? Megérdemled, hogy találj helyette valakit, aki téged szeret, és nem csak megszokásból van veled. Most ezt talán nehéz megérteni, hiszen nem objektívan nézed a dolgot, de valójában rossz ez így. A lángot újra fellobbantani pedig nem lehet. Egy darabig el lehet játszani, de soha nem lesz az igazi.
2015. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!