Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mi ez? Az őrületbe...

Mégis mi ez? Az őrületbe kerget és nem tudok vele egyutt elni.

Figyelt kérdés
Szóval gyakrabbsn kell valamiert pisilnem mint egy atlagos nőnek, ha sokaig vissza tartom akkor konkretan ki kell preselnem magambol a vizeletet mert magatol max a fele jon ki. Szoval erolkodnom kell vele. Ezen kivul elalvas elott addig nem tudok aludni mig az osszes csepp vizelet ki nem urul ezert nagyjabol 45 percig 10 percenkent jarok ki pisilni es csak keves vizelet urul ilyenkor de olyan erzes elalvas elott mintha lenne bennem 2 liter ami nem hagy aludni. Ja es ebben a 45 percben mikor leulok pisilni csak akkor tudok pisilni ha erosrn rakoncentralok hogy na most akkor ezt a par csepp vizeletet ki kell preselnem magambol kulonben nem tudok aludni. Es borzaszto hogy hulla faradtan ki kell maszkalnom allandoan es aludni nem tudok. Mi lehet a bajom es mit tehetek? Koszonom szepen!

2019. jan. 7. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, lehet, hogy cukorbeteg vagy! nálam is hasonlóan mennek a dolgok, és én az vagyok.
2019. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gyanakodtam ra de ha az vagyok mi lesz a teendo es miben fog valtoztatni?
2019. jan. 7. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok cukorbeteg, de akkor figyeltem meg ugyanezt, mikor napközben nem ittam rendesen, csak alig. Ha minimum 1,5 liter vizet megiszok, akkor lefekvés előtt egy normális pisi, és rendesen kiürül, aztán jó reggelig. Te mennyi folyadékot viszel be naponta?
2019. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanaban nagyon keveset, de keveset eszek es mozgok is. Ha tobbet iszok egy nap akkor is alandoan pisilni kell.
2019. jan. 7. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak addig kell sokszor pisilni, amíg hozzá nem szokik a mennyiséghez a szervezeted, ha mindig megkapja a mennyiséget, akkor nem kell "állandóan" mosdóba szaladni. Ezek szerint huzamosabb ideje nem vagy megfelelően hidratálva. Szerintem állj rá az ivásra, nehogy baj legyen.
2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy hólyagrenyheséged van, vagy a vizelet záróizmával van gond. Urológus szakterülete.
2019. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz kell elmenned szerintem is. Ez a tünet nem általános.
2019. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hugycsogyulladas.Igyal rendesen es,ha lehet ne eroltesd a pisilest.En is ezt csinaltam es csak rosszabb lett.Petefeszek ciszta is okozhat ilyen tuneteket.
2019. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!